Tom Odell ponownie w Polsce. Rusza sprzedaż biletów!


25 listopada 2016

Podziel się newsem:

Fanów, którym nie udało się zdobyć biletu na najbliższy piątkowy koncert Toma Odella w Poznaniu z pewnością ucieszy informacja, że artysta wiosną powróci do Polski.

Tom zagra 21 marca na warszawskim Torwarze – ogłosiła agencja Go-Ahead. Na poznański koncert już od dawna nie ma biletów, dlatego pospieszcie się zakupem biletów na przyszłoroczny koncert – sprzedaż startuje dzisiaj o godzinie 10!

Koncert jest częścią światowego tournée artysty promującego jego najnowszy album Wrong Crowd, który ukazał się w czerwcu, na której znalazły się przeboje: „Magnetised”, „Somehow”, tytułowy „Wrong Crowd” czy „Concrete”.

To nie koniec niespodzianek od Toma. Artysta wystąpił niedawno w specjalnej sesji koncertowej dla VEVO, podczas którego zaśpiewał hit Cindy Lauper „True Colours”. Wykonana przy akompaniamencie fortepianu wersja Odella nadaje temu przebojowi całkowicie nowe brzmienie.

Sprawdź także:
Tom Odell na warszawskim Torwarze [BILETY]

Fanów, którym nie udało się zdobyć biletu na najbliższy piątkowy koncert Toma Odella w Poznaniu z pewnością ucieszy informacja, że artysta wiosną powróci do Polski. Tom zagra 21 marca na warszawskim Torwarze – ogłosiła agencja Go-Ahead. Na poznański koncert już od dawna nie ma biletów, dlatego pospieszcie się zakupem biletów na przyszłoroczny koncert – sprzedaż […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →