Tom Odell ponownie w Polsce. Rusza sprzedaż biletów!


25 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Fanów, którym nie udało się zdobyć biletu na najbliższy piątkowy koncert Toma Odella w Poznaniu z pewnością ucieszy informacja, że artysta wiosną powróci do Polski.

Tom zagra 21 marca na warszawskim Torwarze – ogłosiła agencja Go-Ahead. Na poznański koncert już od dawna nie ma biletów, dlatego pospieszcie się zakupem biletów na przyszłoroczny koncert – sprzedaż startuje dzisiaj o godzinie 10!

Koncert jest częścią światowego tournée artysty promującego jego najnowszy album Wrong Crowd, który ukazał się w czerwcu, na której znalazły się przeboje: “Magnetised”, “Somehow”, tytułowy “Wrong Crowd” czy “Concrete”.

To nie koniec niespodzianek od Toma. Artysta wystąpił niedawno w specjalnej sesji koncertowej dla VEVO, podczas którego zaśpiewał hit Cindy Lauper “True Colours”. Wykonana przy akompaniamencie fortepianu wersja Odella nadaje temu przebojowi całkowicie nowe brzmienie.

Sprawdź także:
Tom Odell na warszawskim Torwarze [BILETY]

Fanów, którym nie udało się zdobyć biletu na najbliższy piątkowy koncert Toma Odella w Poznaniu z pewnością ucieszy informacja, że artysta wiosną powróci do Polski. Tom zagra 21 marca na warszawskim Torwarze – ogłosiła agencja Go-Ahead. Na poznański koncert już od dawna nie ma biletów, dlatego pospieszcie się zakupem biletów na przyszłoroczny koncert – sprzedaż […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →