Nowy film o Batmanie będzie nazywał się…


04 października 2016

Podziel się newsem:

Ben Affleck ujawnił tytuł filmu, w którym nie tylko zagra, ale także do którego napisze scenariusz i podejmie się jego reżyserii.

Film będzie nosił tytuł *PAM PAM PAM* The Batman. Tak wreszcie powiedział jego twórca. – Przynajmniej w tej chwili trzymamy się tego. Możliwe, że go zmienię. Obecnie pracujemy nad scenariuszem i idzie nieźle. Jestem podekscytowany tym projektem – mówi Ben Affleck.

Twórca nowego Batmana opowiedział też trochę o przeciwniku swojej postaci, czyli Deathstroke’u, w którego wcieli się Joe Manganiello. – To świetny czarny charakter. Miałem instynktowne przeczucie, że będzie świetnie pasował do Batmana. Jestem wielkim fanem tej postaci, zwłaszcza w wersji z [nowego cyklu wydawniczego DC] New 52. Myślę, że się sprawdzi.

deathstroke4

Deathstroke (Slade Wilson) to najemnik i wróg Batmana oraz Nightwinga. Wiadomo, że jest jednym z najlepszych w swoim fachu. Był werbowany do oddziału Suicide Squad. Nienawidzi Młodych Tytanów, Ligi Sprawiedliwych, a szczególnie Batmana.

Sprawdź także:
Legion Samobójców jako film Quentina Tarantino

Ben Affleck ujawnił tytuł filmu, w którym nie tylko zagra, ale także do którego napisze scenariusz i podejmie się jego reżyserii. Film będzie nosił tytuł *PAM PAM PAM* The Batman. Tak wreszcie powiedział jego twórca. – Przynajmniej w tej chwili trzymamy się tego. Możliwe, że go zmienię. Obecnie pracujemy nad scenariuszem i idzie nieźle. Jestem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →