BeMy dziękują za milion odtworzeń… nago


18 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

“Jak będziemy mieli pierwszy milion wyświetleń to zrobimy wersje akustyczna na golasa” – obiecał zespół BeMy. Dotrzymali obietnicy!

Przełomowy w karierze zespołu BeMy utwór “Oxygen” przez kilka tygodni utrzymywał się na listach przebojów w naszym kraju, a w ramach akcji #WeAreOxygen wykonywały go światowe gwiazdy – LP i Ed Sheeran. Klip, który wyreżyserował Mitja Okorn, niedawno przekroczył na YouTubie milion wyświetleń, a to znaczyło jedno – trzeba dotrzymać danego słowa.

“Obiecaliśmy Wam >>Naked Oxygen<< w zamian za milion odtworzeń na YouTube. Mimo śniegu, mimo mrozu, mimo najgorszych warunków dla naszych... ciał - oto nasze BEMYjowe podziękowania dla Was!" - napisali BeMy na swoim profilu i opublikowali wideo, od którego samego oglądania zaczynamy zgrzytać zębami. Nakręcono je w czternastostopniowym mrozie!

Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty “Grizzlin'”, która ukazała się w kwietniu 2016 roku. Zespół założyli bracia Mattia i Elie Rosinski, którzy urodzili się i wychowali we Francji, ale ich rodzice pochodzą z Polski. W skład zespołu wchodzą także Wojciech Trusewicz i Konrad Załęski.

Zobaczcie też, jak utwór zaśpiewał Ed Sheean:

“Jak będziemy mieli pierwszy milion wyświetleń to zrobimy wersje akustyczna na golasa” – obiecał zespół BeMy. Dotrzymali obietnicy! Przełomowy w karierze zespołu BeMy utwór “Oxygen” przez kilka tygodni utrzymywał się na listach przebojów w naszym kraju, a w ramach akcji #WeAreOxygen wykonywały go światowe gwiazdy – LP i Ed Sheeran. Klip, który wyreżyserował Mitja Okorn, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →