fot. materiały prasowe

B.R.O pokaże, czym jest „Bunt!„. Raper wystąpił w nowym serialu TVN


15 stycznia 2022

Podziel się newsem:

B.R.O pochwalił się w mediach społecznościowych debiutem na małym ekranie. Raper wkrótce wystąpi w nadchodzącej produkcji TVN – serialu Bunt!.

B.R.O wystąpi w serialu TVN

Informacja o aktorskim debiucie B.R.O pojawiła się wczoraj w Internecie. Raper zdradził w specjalnym poście, że oprócz wystąpienia przed kamerą, wziął udział także w powstawaniu piosenki czołówkowej. BUNT! produkcji TVN zadebiutuje na antenie 31 stycznia o 18:25. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku, również w Playerze.

To oficjalne: ZAGRAŁEM W SERIALU
Czekałem długo aby móc się z Wami tym podzielić. Zobaczycie mnie na ekranie w nowym serialu TVN pt. BUNT. Dodatkowo brałem udział w powstawaniu piosenki czołówkowej, do której dograłem swoją zwrotkę. Nie będę ukrywał, że całe przedsięwzięcie było dla mnie zupełnie nowym wyzwaniem, ale również MEGA ZAJAWKĄ. Bycie na planie, obcowanie z aktorami, reżyserami oraz całą obsługą było bardzo cennym i inspirującym doświadczeniem, a jednocześnie spełnieniem marzeń o udziale w tak profesjonalnej i dużej produkcji.

– zapowiada B.R.O.
b.r.o bunt tvn
fot. materiały prasowe

Utwór, o którym wspomniał B.R.O, jest już dostępny na YouTube. Raper wystąpił w piosence obok serialowego zespołu The Smarcoole, w którego skład wchodzi Nina (Małgorzata Majerska), Julka (Aleksandra Samelczak) oraz Natalka (Patrycja Wybrańczyk). Muzykę skomponował Michał Ciechanowicz.

The Smarcoole & B.R.O – BUNT

BUNT! – Generacja Z vs boomerzy

Nadchodząca produkcja TVN opowiada historię grupy nastolatków będącymi wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Młodzież buntuje się przeciw dyrektorce placówki, Agacie Gawron (Monika Buchowiec), która systematycznie wprowadza nowe kary i obostrzenia. W związku z jej działaniami nastolatkowie czują się poniżeni, co prowadzi do tytułowego buntu.

Zobacz: Kuba Wojewódzki po dwudziestu latach odchodzi z TVN?

Sytuacja w ośrodku staje się na tyle poważna, że nastoletnim bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Młodzież upatruje ratunku w byłym dyrektorze ośrodka, Tomaszu Wilku (Jan Wieczorkowski), który w przeszłości skazał się na banicję w konsekwencji „dramatycznych wydarzeń”.

Zdjęcia do serialu wystartowały w sierpniu. Producentami Buntu! są Tomasz Karpiński (m.in. Pułapka, Na Wspólnej) i  Marta Fujak (m.in. UFO Witness i Suspicious Minds dla Discovery), reżyserem formatującym Darek Twaróg (m.in. Krzysztof, Na Wspólnej), autorem zdjęć Robert Halastra (m.in. Generał, Szóstka) a za montaż odpowiada Robert Ciodyk (m.in. Teraz ja, Na Górze Tyrryry). Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra.

– informuje stacja telewizyjna.

BUNT! – oficjalny zwiastun produkcji TVN

B.R.O pochwalił się w mediach społecznościowych debiutem na małym ekranie. Raper wkrótce wystąpi w nadchodzącej produkcji TVN – serialu Bunt!. B.R.O wystąpi w serialu TVN Informacja o aktorskim debiucie B.R.O pojawiła się wczoraj w Internecie. Raper zdradził w specjalnym poście, że oprócz wystąpienia przed kamerą, wziął udział także w powstawaniu piosenki czołówkowej. BUNT! produkcji TVN […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →