materiały promocyjne

Asking Alexandria na koncercie w Warszawie! Usłyszymy ich w czerwcu


08 lutego 2023

Podziel się newsem:

W warszawskim klubie Progresja usłyszymy słynny zespół rockowy Asking Alexandria. Muzycy wystąpią na jedynym koncercie w Polsce już w czerwcu.

Rockowe brzmienia Asking Alexandria

Zespół Asking Alexandria tworzą Ben Bruce (gitara), Danny Worsnop (wokal), Sam Bettley (bas), James Cassells (perkusja) i Cameron Liddell (gitara). Grupa ma na koncie siedem albumów, z których możecie znać popularne single: Not The American Average, Moving On, Alone In A Room.

Na przestrzeni lat zespół eksperymentował ze swoim brzmieniem. Usłyszymy u nich zarówno screamo, heavy metal, jak i hard rocka oraz lżejsze dźwięki, którymi charakteryzuje się AA w ostatnich latach. W 2020 roku wydali płytę Like a House on Fire, na której eksperymentowali z pop rockiem, elektroniką, a nawet R&B, a rok później z nową wytwórnią podzielili się rockowym albumem See What’s On The Inside.

Na albumie wydanym po pandemicznej przerwie grupa inspirowała się klasycznym rockiem i swoimi muzycznymi korzeniami, takimi jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Queen. Niedawno grupa wydała również minialbum Never Gonna Learn.

Ostatni rok [2021] był kolejnym dziwnym rokiem dla każdego z nas, dlatego chcieliśmy zrobić coś specjalnego dla naszych fanów

– skomentował Ben Bruce, gitarzysta Asking Alexandria po wydaniu EP-ki.

„Zamiast wypuszczać nowy singiel, postanowiliśmy dać wam coś ekstra i umieściliśmy na niej dwa nowe utwory. Jeden jest bardzo bliski naszym sercom, a drugi to kolaboracja z naszą przyjaciółką Marią Brink z In This Moment” – powiedzieli artyści.

Koncert Asking Alexandria w Polsce!

To nowy rozdział dla brytyjskiej grupy. Muzycy po pandemicznej przerwie powracają do koncertowania i zapowiedzieli międzynarodową trasę. Na mapie nie zabrakło Polski. Koncert Asking Alexandria odbędzie się 30 czerwca 2023 roku w klubie Progresja w Warszawie. Bilety kupicie na stronie Biletomat.pl.

Koncert w Polsce, materiały promocyjne

W warszawskim klubie Progresja usłyszymy słynny zespół rockowy Asking Alexandria. Muzycy wystąpią na jedynym koncercie w Polsce już w czerwcu. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Rockowe brzmienia […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →