fot. materiały promocyjne fot. Rayon Richards

Dream Theater ponownie w Polsce. Legendy metalu progresywnego zagrają w Warszawie


17 listopada 2022

Podziel się newsem:

Chciałoby się rzec: to znowu oni! Po majowym koncercie na Tauron Arenie w Krakowie Dream Theater ponownie zagrają w Polsce, jednak tym razem w Warszawie.

Jaki jest widok z czubka świata?

Legendy metalu progresywnego ponownie w Polsce! Od blisko czterdziestu lat Dream Theater zachwycają słuchaczy na całym świecie. Zagrali setki koncertów, sprzedali ponad 15 milionów płyt, zgarnęli dwie nominacje do prestiżowej nagrody Grammy i wystąpili na praktycznie wszystkich czołowych festiwalach na świecie. W 2023 roku przyjadą zachwycić także fanów w naszym kraju. Już 29 stycznia zagrają w Warszawie na Hali Torwar. Będzie to dla nich drugi koncert w naszym kraju w przeciągu ostatnich miesięcy. 24 maja zagrali bowiem na Tauron Arenie w Krakowie. Czym zaskoczą nas tym razem?

Dream Theater – A View from the Top of the World

Kup bilety na koncert Dream Theater

Koncertem w Warszawie Dream Theater promować będą swój ostatni, piętnasty studyjny album A View from the Top of the World. Powstał on w pełni podczas okresu pandemii. Zapytany o prace nad płytą wokalista zespołu James LaBrie przyznał:

Podchodzimy do każdego albumu, jakby to był nasz pierwszy. To była świetna jazda, ale nie zamierzamy się zatrzymać. Ci goście to moi bracia. Przeszliśmy przez wzloty, upadki i wszystko pomiędzy. Umiejętność wspólnego doświadczania tego jest nie do opisania.

Jesteście ciekawi, jak A View from the Top of the World wypada na żywo? A może czekacie, by usłyszeć hity ze starszych płyt? Niezależnie od tego, po której stronie stoicie, bilety na warszawski koncert Dream Theater są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Chciałoby się rzec: to znowu oni! Po majowym koncercie na Tauron Arenie w Krakowie Dream Theater ponownie zagrają w Polsce, jednak tym razem w Warszawie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Kup bilety na koncert Dream Theater w Warszawie!

Biletomat.pl
219 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →