Fot. Marcin Oliva Soto

ARS LATRANS Orchestra przesyłają nam letnie pozdrowienia w singlu „Charli”


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

ARS LATRANS Orchestra łapią z nami ostatnie promienie wakacyjnego słońca. Zespół robi to za pomocą nowego singla Charli. Posłuchajcie!

Słoneczne spełnienie marzeń

ARS LATRANS Orchestra to mieszanka przeróżnych brzmień, za którą odpowiadają między innymi: runforrest (Grzegorz Wardęga), Odet (Aleksandra Dąbrowska), dybiński (Nikodem Dybiński), Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski), Clock Machine/kidei (Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Konrad Nikiel). Ich głowy pełne są muzycznych pomysłów, które już niedługo przełożą się na drugi album. Promuje go trzeci singiel Charli.

Przeczytaj także: Mniej myśleć, więcej czuć. Wywiad z członkami ARS LATRANS Orchestra

Ars Latrans
okładka singla Charli/ fot. materiały prasowe

Piosenka ta jest miłosnym szaleństwem zwracającym się do ludzi, którzy choć raz w swoim życiu podbudowywali w sobie relacje na płaszczyźnie fan-artysta. Pełna idealizacji i fascynacji opowieść okraszona jest promieniami słońca, w blasku których nasze najskrytsze marzenie doczeka się spełnienia, by w przepięknej i malowniczej scenerii spotkać się sam na sam z osobą, o której śniliśmy. Muzyczna propozycja zanurza słuchacza w charakterystycznych, tanecznych brzmieniach lat 00.

Muzyka stanowi pewien proces przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu. Spektakl muzyczny pozwoli zanurzyć się w otchłani wspomnień i przenieść się w czasie, by poczuć ówczesny beztroski i szalony nastrój lat 2000. Ponadto przypomni nam, że kolorowy duch drzemie w każdym z nas i że to idealna okazja, by samemu nadać mu zupełnie nowe, wyjątkowe znaczenie

– mówi o piosence zespół.

ARS LATRANS Orchestra – Charli, posłuchaj!

Piosenka jest również zapowiedzią kolejnego albumu formacji. Na nadchodzący nowy krążek Y2K złoży się osiem utworów:

  1. Boy$
  2. Jessie
  3. Adore you
  4. Night Club Drama
  5. Po co ten look?
  6. Sorry, wyszłam już
  7. Charli
  8. Soon We ll Be Gone

Samą płytę już teraz możecie również zamówić w preorderze na stronie KulturalnySklep.pl. Każdy zamówiony egzemplarz będzie zawierać kod QR do pobrania specjalnej gazetki ARS LATRANS: OKLASKI.

ARS LATRANS Orchestra łapią z nami ostatnie promienie wakacyjnego słońca. Zespół robi to za pomocą nowego singla Charli. Posłuchajcie! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →