fot. materiały prasowe

Była „Charli”, pora na „Jessie” – prezentują ARS LATRANS Orchestra


06 września 2022

Podziel się newsem:

ARS LATRANS Orchestra nie zwalniają tempa z singlami promującymi ich drugą płytę. W sieci ukazał się już czwarty utwór – Jessie.

ARS LATRANS Orchestra po raz drugi (i czwarty)

Jessie jest czwartym utworem promującym drugi krążek ARS LATRANS OrchestraY2K. Zespół poprzednio wydał kawałki Sorry, wyszłam już, Po co ten look? oraz Charli.

Utwór przypomina jak ważnym nośnikiem pamięci jest dla nas muzyka oraz w jak wielu trudnych i radosnych momentach daje nam to, czego potrzebujemy, zupełnie bezinteresownie. Przyjaźnie, romanse, kłótnie – wszystko przeminie bez śladu, ale to właśnie muzyka pozwoli nam powracać myślami do tych wyjątkowych chwil

– mówi o utworze zespół.

ARS LATRANS Orchestra – Jessie

Od miłości do nowego milenium

Jessie promuje krążek Y2K, który będzie już drugim albumem ARS LATRANS Orchestry. W zeszłym roku światło dzienne ujrzała płyta Sztuka Miłości. Nowe wydawnictwo to ukłon w stronę lat 2000.

Muzyka stanowi pewien proces przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu. Spektakl muzyczny pozwoli zanurzyć się w otchłani wspomnień i przenieść się w czasie, by poczuć ówczesny beztroski i szalony nastrój lat 2000. Ponadto przypomni nam, że kolorowy duch drzemie w każdym z nas i że to idealna okazja, by samemu nadać mu zupełnie nowe, wyjątkowe znaczenie

– czytamy w zapowiedzi.

Tracklista i okładka płyty wyglądają następująco:

  1. Boy$
  2. Jessie
  3. Adore you
  4. Night Club Drama
  5. Po co ten look?
  6. Sorry, wyszłam już
  7. Charli
  8. Soon We ll Be Gone
Była „Charli”, pora na „Jessie” - prezentuje ARS LATRANS Orchestra
okładka płyty Y2K

Y2K ujrzy światło dzienne 1 października 2022 roku.

ARS LATRANS Orchestra nie zwalniają tempa z singlami promującymi ich drugą płytę. W sieci ukazał się już czwarty utwór – Jessie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →