Amerykański zespół The Regrettes w listopadzie zagra w Warszawie


13 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Grupa The Regrettes, znana z supportów Twenty One Pilots, 23 listopada pojawi się na samodzielnym koncercie w Polsce. Sprawdź szczegóły.

 The Regrettes to powstały w 2015 roku, młody amerykański zespół grający punk rock. W skład grupy wchodzą: Lydia Night, Genessa Gariano, Brooke Dickson i Drew Thomsen.

Debiutancki album studyjny zespołu – Feel Your Feelings Fool! ukazał się w 2017 roku nakładem wytwórni Warner Bros. Records. Płyta została pozytywnie przyjęta przez krytyków i słuchaczy. Rok później ukazała się EP-ka Attention Seeker, na której znalazł się cover utworu zespołu Dion and the Belmonts – A Teenager in Love.

Na początku maja pojawił się nowy utwór The Regrettes. Nie wiadomo jednak, czy singiel Dress Up jest zapowiedzią nowego wydawnictwa. Zobaczcie lyrics video:

Wcześniej w tym roku zespół The Regrettes można było zobaczyć podczas koncertu Twenty One Pilots w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie wystąpili jako support.

Teraz wracają na samodzielny koncert, który odbędzie się 23 listopada w warszawskiej Proximie. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.