Twenty One Pilots powracają do Polski i klipem „Jumpsuit” zapowiadają nową płytę!


11 lipca 2018

Podziel się newsem:

Nowy album zespołu pojawi się w sklepach i sieci 5 października!

Twenty One Pilots zapowiadają nowy album i wyruszają w trasę Bandito Tour, podczas której odwiedzą Polskę. Jeden z najlepszych koncertowych zespołów na świecie wystąpi 15 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie!

W 2016 roku wyprzedali w ekspresowym tempie bilety na swój koncert na Torwarze. Po dwóch latach szalony duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha powróci do Polski, by ponownie zarazić nas swoją pozytywną energią. Na koncercie usłyszymy kawałki z ich najnowszej płyty Trench (premiera 5.10.2018), którą zapowiada klip Jumpsuit, który właśnie pojawił się na YT.

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Twenty One Pilots! Po wyprzedanym w ekspresowym tempie koncercie na Torwarze w 2016 roku muzycy wracają do Polski, by zagrać 15 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie!

Twenty One Pilots łączą ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Grupa powstała w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu „Twenty One Pilots”. Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album – „Regional At Best” i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne – zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! At The Disco, Paramore) i wkrótce podpisali kontrakt.

W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta – „Vessel”, promowana przez singiel „Car Radio”. Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! At The Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę – „Blurryface”. Singiel „Stressed Out” stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu.

Nowy album zespołu pojawi się w sklepach i sieci 5 października! Twenty One Pilots zapowiadają nowy album i wyruszają w trasę Bandito Tour, podczas której odwiedzą Polskę. Jeden z najlepszych koncertowych zespołów na świecie wystąpi 15 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie! W 2016 roku wyprzedali w ekspresowym tempie bilety na swój koncert na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.