Darmowe książki i komiksy czekają na Ciebie na ulicy


22 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Wystarczy przejść się ulicą jednego z 16 miast Polski i zeskanować plakat, żeby uzyskać dostęp do wirtualnej biblioteki.

To największa akcja czytelnicza w kraju! Dzięki Czytaj PL w 16 miastach Polski możecie za darmo uzyskać dostęp do bestsellerowych ebooków, a także – po raz pierwszy raz – audiobooków oraz komiksów.

Aby skorzystać z usług darmowej biblioteki, należy pobrać aplikację Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z ponad 600 plakatów nośników – przede wszystkim na przystankach komunikacji miejskiej w całym kraju, ale także w różnych innych miejscach publicznych oraz kawiarniach, barach i klubach. Lokalizator darmowych wypożyczalni e-booków można znaleźć na stronie www.czytajPL.pl

16ea7f95d8358f8b887fba25632aaed1

W zasobach biblioteki, do której kod QR jest kluczem, znaleźć można takie hity, jak słuchowiskowa superprodukcja Lśnienie Stephena Kinga, Inne pieśni Jacka Dukaja, Millenium Davida Lagercrantza, Trawers Remigiusza Mroza, Ósme życie Nino Haratischwili czy biografia Elona Muska, twórcy Tesli i SpaceX.

Aplikacja pozwala też każdemu użytkownikowi na zaproszenie do akcji 5 znajomych, którzy w ten sposób otrzymają dostęp do wirtualnej biblioteki bez konieczności skanowania kodu. Dzięki temu akcja zyskuje szansę wyjścia również poza obręb miast, które biorą w niej udział, a uczestnicy otrzymają możliwość aktywnego zaangażowania się w promowanie wartościowej literatury i polecanie jej znajomym.

czytajpl_1920x1080

Czytasz? Dostaniesz pracę!

Na stronie akcji znajdziecie także listę aktualnych ogłoszeń o pracę u pracodawców, którzy podczas rozmów kwalifikacyjnych pytają o ostatnio przeczytane książki. Czytający wygrywają!

Czytać i słuchać bestsellerowych książek można równo przez 30 dni. Akcja jest w 100% darmowa i trwa przez cały listopad, a użytkownicy otrzymują dodatkowe 7 dni na dokończenie rozpoczętych książek.

Miastami partnerskimi akcji są Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Poznań, Toruń, Wrocław. Pozostałe miasta biorące udział w akcji to Warszawa, Łódź, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin.

Wystarczy przejść się ulicą jednego z 16 miast Polski i zeskanować plakat, żeby uzyskać dostęp do wirtualnej biblioteki. To największa akcja czytelnicza w kraju! Dzięki Czytaj PL w 16 miastach Polski możecie za darmo uzyskać dostęp do bestsellerowych ebooków, a także – po raz pierwszy raz – audiobooków oraz komiksów. Zobacz także Nowe seriale, na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →