via Facebook

Adele wraca z teledyskiem do „Oh My God”


07 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Adele podzieliła się ze swoimi fanami świetną wiadomością. Już wkrótce ukaże się jej nowy teledysk, który będzie dopełnieniem utworu Oh My God.

Adele – powrót na miarę popowej divy

Najnowsza płyta artystki ukazała się 19 listopada. Już początkowe zapowiedzi albumu 30 elektryzowały środowisko muzyczne, szczególnie, że to pierwszy krążek wokalistki od prawie sześciu lat. Oczekiwania względem Adele były duże, ale jednocześnie nie istniały powody do obaw. Artystka sprostała postawionym przed nią wyzwaniom i nagrała album bezwzględnie dobry. Kryją się w nim perełki, nie ma niewypałów, a utwory pokroju Can I Get It (wyróżnione w zestawieniu najlepszych popowych zagranicznych utworów 2021 roku) są ewidentnym odbiciem formy wokalistki.

Do tej pory pojawił się tylko jeden klip będący ilustracją do utworu Easy On Me. Na YouTubie znajduje się także nagranie, na którym artystka wykonuje piosenkę To Be Loved. Oh My God będzie jednak dopiero drugim oficjalnym teledyskiem promującym płytę 30.

Przeczytaj: 30 to album dla wrażliwego konesera muzyki – recenzja nowej płyty Adele

Adele oh my god teledysk
via Facebook

Oh My God – piętnaście sekund wygląda bardzo dobrze

Wczoraj Adele wrzuciła na swoje media społecznościowe zapowiedź nowego klipu. Piętnastosekundowy teaser zwiastuje teledysk do utworu Oh My God.

Rested and Re-Set! Czuję się gotowa na 2022 rok, nadchodzi tak wiele, cieszę się, że wszyscy to zobaczycie x

– napisała piosenkarka na swoim Twitterze.

Rzeczony klip ukaże się 12 stycznia i wszystko wskazuje na to, że będzie to początek nowości zapowiedzianych przez artystkę. Podekscytowani?

Adele – Oh My God (Official Lyric Video)

Adele podzieliła się ze swoimi fanami świetną wiadomością. Już wkrótce ukaże się jej nowy teledysk, który będzie dopełnieniem utworu Oh My God. Adele – powrót na miarę popowej divy Najnowsza płyta artystki ukazała się 19 listopada. Już początkowe zapowiedzi albumu 30 elektryzowały środowisko muzyczne, szczególnie, że to pierwszy krążek wokalistki od prawie sześciu lat. Oczekiwania […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →