7 dni świat – trudne sprawy szołbizu. Skrót plotek tygodnia.


04 lutego 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Gorące newsy z wielkiego świata, o których MUSICIE się dowiedzieć.

Te wiadomości wbijają w fotel, urywają szczenę i stroszą włosy na całym ciele łącznie z wąsem. Świat pięknych, sławnych i bogatych po raz kolejny zaserwował porcję soczystych niusów, które są dowodem na to, że w szołbizie naprawdę WSZYSTKO się może zdarzyć. Ludzie bez matury edukują dzieci, żony się klonują, depresje leczy się w 14 dni, a bezdomni fundują wysokobudżetowe klipy. Takie cuda tylko w SZOŁBIZIE!

Jeśli brak Ci hajsu, znajdź dzianego bezdomnego! Tak, jak Cleo, która nagrała swoje dwa nowe teledyski dzięki uprzejmości tajemniczego Pana Janusza z Warszawy. Taki żarcik nawiązujący do ostatniego oświadczenia Ojca Rydzyka, który pochwalił się, że od innego bezdomnego – tym razem ŚP. Pana Stanisława dostał w prezencie dwa samochody. No bo kto bogatemu… eee to znaczy bezdomnemu zabroni! ;)

Jedna Kim Kardashian na świecie to za mało! Dlatego do promocji najnowszej kolekcji Kanye’ego Westa zatrudniono jej „klony”. W roli Kardashianki wystąpiły  m.in. Paris Hilton, Yovanna Ventura i bliźniaczki Claremont.

 

W międzyczasie pojawił się zwiastun najnowszego telewizyjnego hitu Iron Majdan, czyli programu TYLKO DLA LUDZI O ŻELAZNYCH NERWACH.

Podobno Dawid Kwiatkowski nie zdał matury (bo po prostu do niej nie podszedł), ale nie oznacza to, że słowo pisane jest mu obce.  Jak poinformował portal Party, 22-letni idol nastolatek został pisarzem i jesienią w księgarniach ma się pojawić książka dla dzieci jego autorstwa. I słusznie. Trzeba sobie wychowywać fanki od najmłodszych lat!

workworkworkwork #dawidkwiatkowski #photoshoot ??‍♂️

Post udostępniony przez Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky)

A jeżeli już mowa o sztuce wysokiej… BESOS to „dramat w trzech aktach przez Magdę Gessler na Facebooku spisany”. Ewelina Gajoch, Yelizaveta Janicka, Marcin Szeląg wykorzystali cytaty z Facebooka krajowej kreatorki stylu i smaku do napisania sztuki teatralnej o 60-letnim Dariuszu, który chce zostać kobietą. Wróżymy, że BĘDZIE HIT! ;) A jeśli sami chcielibyście się pokusić o reżyserię – ten PRAWDZIWY DRAMAT możecie przeczytać klikając TUTAJ.

Portal E! News doniósł z kolei o niesamowitej kuracji Seleny Gomez, która wyleczyła się z depresji… w DWA TYGODNIE. Najwyraźniej wielomiesięczne terapie i łykanie psychotropów jest już passe. Oczywiście cieszymy się niezmiernie z szybkiego powrotu do zdrowia Selenki – daj namiary na klinikę!

all apologies

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

I na koniec Anna Popek w pianie, która swoim postem wpieniła niejednego internautę. Pokazała się bowiem na fejsbuczku w wannie pełnej piany! A jak zauważył jeden z internautów, jest to karygodny błąd, bo fotę robi się dopiero po opadnięciu tejże. Oczywiście chodziło o nagą promocję serialu Polskiej Telewizji. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy chodziło o serial W jak Wanna czy może jednak Barwy Pianki.

 

Gorące newsy z wielkiego świata, o których MUSICIE się dowiedzieć. Te wiadomości wbijają w fotel, urywają szczenę i stroszą włosy na całym ciele łącznie z wąsem. Świat pięknych, sławnych i bogatych po raz kolejny zaserwował porcję soczystych niusów, które są dowodem na to, że w szołbizie naprawdę WSZYSTKO się może zdarzyć. Ludzie bez matury edukują […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: