7 dni świat – trudne sprawy szołbizu. Skrót plotek tygodnia.


28 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tak, to wydarzyło się naprawdę. Choć nie do końca możemy w to uwierzyć.

Gdzieś pomiędzy ludzkimi dramatami, małymi wojenkami i problemami pierwszego świata wydarzyło się TO. Trochę śmieszne, trochę straszne – plotki tygodnia, które spokojnie mogłyby stać się inspiracją dla skeczy Monty Pythona.

Czym świat szołbizu zaskoczył nas, zwykłych szaraczków? Zapraszamy na plotkarski przegląd tygodnia!

Kiedy krew cię zalewa… koniecznie spójrz w lusterko. Bądź, jak Cristiano Ronaldo! Pierwszą rzeczą, którą piłkarz zrobił po kontuzji było… przejrzenie się w telefonie. Lustereczko powiedz przecie, kto jest największym narcyzem na świecie. ;)

Wojny między Majdanami a Kubą Wojewódzkim ciąg dalszy nastąpił. Król TVNu wystosował bardzo obszerny list na FB, w którym wylał całą swoją żółć, która wydziela mu się na hasło “Małgonia”. Najwyraźniej w szołbizie każdy skazany jest na tanie skandale i drogie procesy. A tak poza tym u Kuby Wojewódzkiego wszystko dobrze.

Tańczyła z Gwiazdami, ale prawdziwą sławę przyniosły jej szemrane interesy. Jak donosił w ubiegłym tygodniu portal Pudelek, niejaka Izabela M. okrzyknięta królową chińskiej mafii posiadła niesamowitą zdolność upchnięcia 230 tyś. zł w… męskiej skarpecie.

via GIPHY

W Polsce do słoika chowa się zęby. W Stanach – żebra. Swoją kolekcję wyciętych kości przyniósł do programu telewizyjnego “Żywy Ken”, czyli Rodrigo Alves. Szkoda, że zapomniał słoika z mózgiem. ;)

Na ulicy omijasz bezdomnych z zażenowaniem, bo chcą piątaka? A nigdy nie wiesz, ile mają aut w garażu! Taki na przykład Ojciec Rydzyk dostał w prezencie od jednego z bezdomnych dwa wozy, które dosłownie biedakowi spadły z nieba.

Droga do sławy bywa kręta i pełna niespodzianek. Kto by pomyślał, że zwycięstwo w programie Projekt Lady będzie dla Patrycji Wieji początkiem wielkiej kariery w branży… disco polo. ;)

I na koniec uroczy 50 cent, który zapominał, że ma ponad 7 milionów zielonych w bitcoinach. Raper jako pierwszy na świecie zgodził się na zapłatę w kryptowalucie, po czym na kilka lat o temacie Bitcoinów zapomniał. Hm… ciekawe, skąd ta amnezja. ;) Niemniej dzisiejszy przegląd plotek kończymy HAPPY ENDEM. :D

via GIPHY

Tak, to wydarzyło się naprawdę. Choć nie do końca możemy w to uwierzyć. Gdzieś pomiędzy ludzkimi dramatami, małymi wojenkami i problemami pierwszego świata wydarzyło się TO. Trochę śmieszne, trochę straszne – plotki tygodnia, które spokojnie mogłyby stać się inspiracją dla skeczy Monty Pythona. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →