7 dni świat – trudne sprawy szołbizu. Skrót plotek tygodnia.

Ania Hofman
14 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Komu podwinęła się noga, kto złamał paznokieć, a kto zaliczył hejta na Insta? Przed Wami najbardziej absurdalne plotki i skandale tygodnia!

Sukcesy i porażki. Rozstania i romanse. Skandale i sensacje. Co działo się wielkim świecie przez duże Wu? O jakich problemach pierwszego świata grzmiały serwisy plotkarskie. Przed Wami przegląd najbardziej odjechanych newsów ostatniego tygodnia ze świata szołbiznesu.

AFERA GLUTENOWA? To jedna z najbardziej zaskakujących informacji, o której poinformował ostatnio serwis Pudelek. Otóż, jak doniósł portal, Monika Olejnik wybrała się na… KOLACJĘ! Mało tego – zrobiła to z własnym, rodzonym synem! Szok i niedowierzanie. Tym bardziej bulwersuje nas fakt, że Monika Olejnik mimo zimowej pogody BYŁA UBRANA, a do tego istnieje duże prawdopodobieństwo, że tego wieczoru spożywała ZŁO XXI wieku, czyli GLUTEN.

via GIPHY

W BLASKU FLESZY, CZY W CIENIU ŚCIANKI? Oto jest pytanie! Przed tym dylematem, czy nawet można by rzec – w obliczu konfliktu tragicznego – stanęła Sonia Bohosiewicz. Na premierze swojego ostatniego filmu Narzeczony Na Niby aktorka została zbojkotowana przez paparazzich, których wcześniej chętnie krytykowała. Kiedy jej koledzy po fachu szczerzyli się do obiektywów, ona mogła co najwyżej… podpierać ściankę. No, ale przecież nikt nie mówił, że życie celebryty jest łatwe.

Dostać bana z rana? Tego biedna Doda się nie spodziewała. Piosenkarka jak co roku postanowiła wesprzeć WOŚP przekazując na aukcję swoją suknię (dodajmy – używaną, ale to stanowi jej dodatkowy walor). Z tej okazji od lat dostawała swoje 5 minut na antenie. No dobra, konkretnie 30 sekund. Ale nie tym razem… Zażenowana Doda pożaliła się na Facebooku węsząc spisek i twierdząc, że nie trafiła na wizję przez konflikt z Agnieszką Szulim. Ale na szczęście kieckę i tak oddała. ;)

Pokaż mi swoją hybrydę, a powiem ci, kim jesteś. W końcu dłonie to wizytówka każdej kobiety. W tym temacie specjalistką została Sara Boruc, która stworzyła własną serię lakierów do paznokci. Można nawet powiedzieć, że stała się nail designerem, albo nawet nail polish artist! Lakiery zaprojektowane przez Sarę Boruc posiadają bowiem nie tylko głębie koloru, ale też głębokie, metaforyczne nazwy: Billionaire, Diamonds for breakfast, Juice, My fav bag, My King Arthur, My Name is Sara, Sin City. 

Peja przeszedł na ciemną stronę mocy? Kiedy okazało się, że raper pojechał do Hong Kongu jako uczestnik programu „Agent – Gwiazdy”, spadła na niego fala hejtu. Fani nazywali go hipokrytą i dostało mu się też od Tede, który notabene nieraz w TVNie występował. No cóż… Najwyraźniej Peja od kiedy wyprowadził się z poznańskich Jeżyc biedy już nie reprezentuje. ;)

Dżoana Krupa to wyjątkowo wyszczekana osóbka! Ostatnio na feju w koszulce CHWDP, merdając ogonem rapowała o tym, że wszyscy schodzą na psy. Osobom mniej biegłym w języku angielskim przypominamy, że woof woof (czyt. łuf łuf) w wolnym tłumaczeniu na polski oznacza hau hau (czyt. hał hał).

Jest i ON! Dawid Kwiatkowski spuścił spodnie i wypuścił nowy klip promujący nadchodzący album artysty. Ale ze spokojem – bokserki zostawił. ;) W teledysku do piosenki Jesteś bożyszcze gimnazjalistek leży w niepełnym negliżu na łóżku i śpiewa sam już nie wiem czy to prawda, czy to moja wyobraźnia. My powoli też zaczynamy mieć wątpliwości… Ale jedno wiemy na pewno – co się zobaczyło, już się nie odzobaczy!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: