7 dni świat – trudne sprawy szołbizu. Skrót plotek tygodnia.


07 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

7 dni ŚWIAT, czyli subiektywny przegląd najbardziej absurdalnych plotek tygodnia.

Od posylwestrowego kaca moralnego, przez polskie propozycje na Eurowizję, serialową porażkę, aż po dramę w teleturnieju Jaka To Melodia. Jak wielki świat showbizu rozpoczął 2018 rok? Oto najbardziej żenujące i absurdalne ploteczki tygodnia. ;)

Święta Maryla z Zakopanego. Kac po imprezie sylwestrowej to standard. Jednak niektórzy po Sylwestrze 2017/2018 zapewne mieli też kaca… moralnego. O to podejrzewamy osobę, która przygotowała stylizacje gwiazd na imprezę w Zakopanem. Inspiracji było zapewne wiele, ale w żaden sposób nie potrafimy wytłumaczyć TO COŚ mogło komukolwiek przyjść do głowy.

SŁAWOMIR, jak same imię gwiazdy disco polo wskazuje, skazany jest na sławę. I to właśnie jego występ najchętniej oglądano podczas sylwestrowej imprezy TVP 1. Sukces sprawił, że zaczęto typować Sławomira jako polskiego kandydata na Eurowizję 2018. No, to w końcu może wygramy. ;)

Okazuje się, że pytanie Jaka to melodia? może wywołać więcej emocji i rozterek, niż szekspirowskie być albo nie być?. Biedna uczestniczka Kinga Jurzec nie wytrzymała napięcia, wybiegła z płaczem ze studia i… na jeden dzień stała się królową internetów. ;)

NIEKWESTIONOWANYM HITEM telewizyjnym ostatniego tygodnia była premiera serialu Korona Królów. Okazało się jednak, że polska Gra o Tron bardziej przypomina widzom… Świat Według Kiepskich. ;)

A skoro już jesteśmy przy królewskich tematach – w Wielkiej Brytanii zawrzało, kiedy przewodniczący Rady Miasta Windsor Simon Dudley publicznie stwierdził, że przed ślubem księcia Harry’ego i Meghan Markle należy pozbyć się z ulic bezdomnych, włóczęgów i żebraków. I bynajmniej nie chodziło mu o przyznanie darmowych lokali mieszkaniowych.

Jeśli chodzi zaś o szołbizowe miłostki – największą sensacją ostatniego tygodnia były plotki o romansie 25-letniego Nicka Jonasa z… Demi Moore, która jest od niego starsza o zaledwie 30 lat. Ale przecież wiadomo, że kobiety są jak wino. ;)

7 dni ŚWIAT, czyli subiektywny przegląd najbardziej absurdalnych plotek tygodnia.Od posylwestrowego kaca moralnego, przez polskie propozycje na Eurowizję, serialową porażkę, aż po dramę w teleturnieju Jaka To Melodia. Jak wielki świat showbizu rozpoczął 2018 rok? Oto najbardziej żenujące i absurdalne ploteczki tygodnia. ;) Święta Maryla z Zakopanego. Kac po imprezie sylwestrowej to standard. Jednak niektórzy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →