Julee Cruise (fot. YouTube)

6 kawałków, dzięki którym zrobi ci się smutno i pójdziesz spać o 21:00


04 listopada 2022

Podziel się newsem:

Bądź sobą. Ciesz się każdą chwilą. Uwolnij swoją dziecięcą radość.

Też macie dosyć tych bzdurnych haseł? W takim razie zapraszam do burej strefy życia. Te piosenki zgaszą ostatnie iskry pogodnego nastroju. Działają mocniej niż xanax. Miłych snów!

Classix Nouveaux – Never never comes

Ten utwór jest wampirem energetycznym, który spija resztki soków witalnych każdego słuchacza na świecie. Wystarczy kilka sekund odsłuchu tego wiekopomnego dzieła, a już nie chce się nic. Piosenka, która powinna figurować pod hasłem „zwała” w Encyklopedii PWN.

LSO Syberia TDW – Serce

„Otworzę ci serce!” Nie słyszałem i nie usłyszę już piękniejszego wyznania miłości. Kawałek zabija szczerością przekazu prosto z Ostrołęki. Jest absolutnie piękny. Tak jak piękne jest złamane serce.

Czytaj też: 5 piosenek do oglądania w telewizji Znachora z wyłączonym dźwiękiem

Savage – Only You

Jeśli zapach przeciągniętej frytury ma swój dźwięk, to brzmi on właśnie tak. Dodajcie sobie jeszcze do tego równania potańcówkę, na której już nikt nie potańcuje. Bo światła już zgasły, a na parkiecie leżą tylko niezapłacone rachunki.

Nazar – Moja wolność

Romantyczna melorecytacja z miękkim „r”, a może wizjonerski rap? Nazar był wizjonerem. Nie wiem jeszcze czego, ale nie daje mi spokoju.

Julee Cruise – Rockin’ Back Inside My Heart

Dzisiejszą noc spędzicie w Twin Peaks. Połóżcie się wygodnie. David Lynch pościelił, więc na pewno się wyśpicie.

Milva – Alexanderplatz

Ostateczność bije po uszach. I oczach wyobraźni. Jeśli z czymś kończyć, to tylko przy tych dźwiękach. Bo życie to film, a to scena finałowa. W deszczu i w płaczu. I w skórzanym płaszczu z lumpeksu.

Bądź sobą. Ciesz się każdą chwilą. Uwolnij swoją dziecięcą radość. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Też macie dosyć tych bzdurnych haseł? W takim razie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →