Znani aktorzy w najnowszym klipie Misi Furtak!


18 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Artystka zaprezentowała teledysk do kolejnego singla z debiutanckiego albumu.

W styczniu Misia Furtak wydała swój debiutancki solowy album – Co przyjdzie?  (zobacz: Misia Furtak wydała płytę!).

Teraz artystka opublikowała klip do kolejnego singla – Pamięć. Teledysk do utworu to fascynująca historia o domu rodzinnym – pełna humoru, ironii i nostalgii.

Wystąpili w nim znani i nagradzani aktorzy: Julia Wyszyńska, Monika Niemczyk, Klara Bielawka, Wiktor Dębicki, Cezary Kosiński, Kamil Strzelec i Blanka Bartoń.

Reżyserka klipu – Nastka Gonera mówi:

„Pamięć” to utrzymana w śmieszno-strasznym duchu satyra na motyw powrotu do domu rodzinnego. Jesteśmy z nim przecież związani przez całe życie, powinien stanowić dla nas ostoję, być miejscem, w którym czujemy się bezpieczni, potrzebni i kochani. Co jednak dzieje się wtedy, kiedy powrót do domu rodzinnego kojarzy się z niczym innym jak opresją? Kiedy przysłowiowy heimat przywołuje skojarzenie rodem z najstraszniejszego horroru? Można próbować od niego uciec, rozliczyć się z nim, zapomnieć, wybrać wolność i wyruszyć w dalszą podróż. Można próbować, ale… zasadniczo się nie da. I o tym właśnie opowiada nasz mały film.

W najbliższym czasie Misię będzie można jeszcze zobaczyć na koncertach w Poznaniu 31.03, Krakowie 12.04 oraz Toruniu 16.04.

Foto: kadr z klipu – Misia Furtak – Pamięć

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: