kadr z filmu „Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2”

Uniwersum „Zmierzchu” rozszerzy się o serial


20 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jak donosi „The Hollywood Reporter”, prowadzone są już prace nad serialem opartym na serii książek Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer.

Więcej wampirów i wilkołaków

Według informacji, jakie ujawnili dziennikarze „The Hollywood Reporter”, seria Zmierzch wraca do żywych. Nad scenariuszem pracuje Sinead Daly, która współtworzyła scenariusze takich seriali, jak Zakłamanie, The Walking Dead: Nowy Świat, Holistyczna agencja detektywistyczna Dirk Gently’ego czy The Get Down. Jak donoszą źródła, Daly wraz z Lionsgate TV rozważają różne koncepcje nowego Zmierzchu. Może to być zarówno remake książek Meyer, jak i całkowicie nowa historia w obrębie stworzonego przez niej uniwersum. Pisarka ma także zostać włączona w prace nad nowym serialem. Co ciekawe, producenci chcą rozpocząć prace nad serialem, zanim jeszcze znajdą platformę chętną na jego dystrybucję. Jak widać, na ten moment nie wiadomo zbyt wiele o nowym Zmierzchu, ale jedno jest pewne: serial powstaje i będzie gratką dla wszystkich osób, które w młodości z pasją śledziły przygody Belli, Edwarda i Jacoba.

Trailer filmu Zmierzch

Harry Potter w odcinkach

Zmierzch to nie jedyna seria młodzieżowych powieści fantasy, którą mogliśmy oglądać na dużym ekranie, a teraz powróci jako serial. Portal „Bloomberg” poinformował, że seria o Harrym Potterze doczeka się rebootu w formie serialu dla HBO. Każdy sezon ma być oparty na jednej ze słynnych książek J.K. Rowling. Informatorzy ze środowiska Warner Bros. Discovery zapewniają, że nowy materiał pozostanie wierny oryginałom, ale zostanie odświeżony.

Jak donosi „The Hollywood Reporter”, prowadzone są już prace nad serialem opartym na serii książek Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Więcej wampirów i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →