ZIEMIA – nowy klub w Gdańsku!


11 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Oficjalnego otwarcia jeszcze nie było, ale w Sylwestra zrobili już niezłe zamieszanie!

Środek Wrzeszcza, który stał się drugim gdańskim centrum, właśnie dorobił się nowego, obiecującego miejsca o nazwie ZIEMIA.

Oficjalne otwarcie planowane jest na styczeń, ale właściciele postanowili urządzić już tam „Sylwestra na gruzach”. Zagrali Pol-Tom, Ecke Sport, Modest Glesman, Michael Warren (live act) oraz Gibon.

Kto jest właścicielem ZIEMI? Sami kreatywni ludzie, którzy są lokalną energią, np. muzycy z Dick4Dick, Maciek Salamon z Nagrobków. Oto oni:

Ziemianie: Maciek Salamon, Julia Cyrzan, Anna Steller, Khris Goodboy, Katarzyna Wołowska, Dick Dexter, Marcin Szelak, Tomek Wierzchowski, Adam Walery Banasik

Co się tam będzie dziać? Życie Ziemian będzie się dziać!

Lokal rozłożony jest na dwa piętra. Parter przeznaczają na kawiarnię, pub, bistro. Piętro będzie miejscem do hecy. Tam będą odbywać się wydarzenia, weekendowe imprezy klubowe (techno, electro, IDM), live acty, sety Dj-skie, warsztaty, kino, alternatywne koncerty.

A tak wyglądał sylwestrowy odlot Ziemian w Kosmos!

Nagłośnienie w klubie jest nieziemskie! 

Tupiemy nogami i czekamy na oficjalne otwarcie!

Oficjalnego otwarcia jeszcze nie było, ale w Sylwestra zrobili już niezłe zamieszanie! Środek Wrzeszcza, który stał się drugim gdańskim centrum, właśnie dorobił się nowego, obiecującego miejsca o nazwie ZIEMIA. Oficjalne otwarcie planowane jest na styczeń, ale właściciele postanowili urządzić już tam „Sylwestra na gruzach”. Zagrali Pol-Tom, Ecke Sport, Modest Glesman, Michael Warren (live act) oraz Gibon. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →