źródło: voanews.com

Zespół KALEO pojawi się na koncercie w Polsce!


22 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Islandzki zespół rockowy KALEO powraca do Polski ze swoim drugim krążkiem. Gdzie i kiedy wystąpią autorzy hitu Way Down We Go?

KALEO – z Islandii na cały świat

Na Islandii żyje jakieś 200 tysięcy ludzi mniej niż w Poznaniu. Choć jest to kraj mały, nie da się ukryć, że ma w sobie coś przyciągającego, ale również wiele daje od siebie. Warto wymienić chociażby reprezentację tego państwa w piłce nożnej, która zdobyła serca kibiców podczas Euro 2016, osobę Björk, zespoły takie, jak GusGus, czy właśnie KALEO. Kiedy pierwszy raz usłyszałem ten rockowy zespół, miałem w głowie obraz grupy ludzi raczej gdzieś z południa Stanów Zjednoczonych. Jakie było moje zdziwienie, gdy dowiedziałem się, że pochodzą z Islandii, a wygląd wokalisty JJ’a Julius Sona kompletnie nie pasował mi wtedy do tego potężnego głosu. Zespół zyskał międzynarodową sławę dzięki singlom All The Pretty Girls, Way Down We Go i No Good, szybko zdobywając miano tych, którzy są nadzieją na odrodzenie rock’n’rolla.

KALEO – Hot Blood

Surface Sounds oraz Flight or Fight Tour

Zespół kilkukrotnie przekładał premierę Surface Sounds – drugiego po A/B studyjnego krążka. Płyta ukazała się ostatecznie 23 kwietnia bieżącego roku. Promocji tego wydawnictwa będzie towarzyszyć trasa Flight or Fight. Kapela w pierwszej kolejności zapowiedziała odległe o ponad rok daty dla Stanów Zjednoczonych, jednak tour promujący Surface Sounds zahaczy także o Europę. Zahaczy to w sumie mało powiedziane, ponieważ Islandczycy zagrają ponad 30 koncertów na europejskiej części trasy, a na mapie KALEO znalazła się również Polska! Grupa wystąpi 30 stycznia w warszawskiej Stodole, a bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży już w piątek, 25 czerwca.

Zespół KALEO pojawi się na koncercie w Polsce!

Islandzki zespół rockowy KALEO powraca do Polski ze swoim drugim krążkiem. Gdzie i kiedy wystąpią autorzy hitu Way Down We Go? KALEO – z Islandii na cały świat Na Islandii żyje jakieś 200 tysięcy ludzi mniej niż w Poznaniu. Choć jest to kraj mały, nie da się ukryć, że ma w sobie coś przyciągającego, ale […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →