KALEO prezentuje podwójny singiel. Będzie nowy album?


17 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół podzielił się właśnie dwoma tajemniczymi singlami. Domyślamy się, że zwiastują one nadejście nowej płyty KALEO. Posłuchajcie!

KALEO i ich islandzki pierwiastek muzyczny

Muzyka tworzona przez artystów pochodzących z Islandii w znacznej większości ma w sobie jakiś wyjątkowy pierwiastek, który od razu czuć i w ciemno można obstawiać, że te, konkretne brzmienia pochodzą właśnie z tamtych rejonów. Trochę chłodne i surowe, a jednak otulające słuchacza pewną niespotykaną wrażliwością.

Regułę tę potwierdza również grupa KALEO, która na tle rockowych zespołów zdecydowanie wyróżnia się niekonwencjonalnym brzmieniem. W 2018 roku, gdy grali w Polsce podczas festiwalu Open’er, porwali publiczność w ogromne, szalone pogo, a już chwilę później, w miejscu tego samego moshpitu, można było dojrzeć obściskujące się w rytm romantycznej ballady pary. Niesamowite!

Kaleo

Tajemnicza przerwa i jeszcze bardziej tajemniczy powrót KALEO

Podczas tamtego koncertu zespół KALEO prezentował materiał ze swoich dwóch dotychczasowych albumów Kaleo oraz A/B. Od czasu wydania ostatniego z nich mijają w tym roku cztery lata. W 2019 roku grupa zagrała tylko dwa koncerty, z The Rolling Stones podczas ich amerykańskiej trasy No Filter Tour. Poza tym, niewiele się udzielali nawet w social mediach.

KALEO

Fani zrozumieli, że KALEO szykują coś nowego. Zespół właśnie podzielił się efektami i wypuścił podwójny singiel – romantyczną balladę I Want More oraz żywszy i bardziej gitarowy kawałek Break My Baby. Mimo to muzycy wciąż pozostawiają w tajemnicy to, co szykują w najbliższym czasie, a coś szykują na pewno!

Uzbrójcie się zatem w cierpliwość, a czas oczekiwania polecamy umilić sobie nowymi utworami od KALEO. Posłuchajcie!

Posłuchaj nowych singli od KALEO – I Want More oraz Break My Baby

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.