kadr z filmu „Podpalaczka”

Zac Efron o możliwości zagrania Matthew Perry’ego: „Byłbym zaszczycony”


10 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Aktor odniósł się do rewelacji przyjaciółki Perry’ego, która rozmawiała z nim dzień przed śmiercią. Wyznała, że gwiazda Przyjaciół planowała film biograficzny o sobie. Serialowy Chandler w głównej roli chciał obsadzić Zaca Efrona.

Zac Efron jako Matthew Perry

O całej sprawie pisaliśmy TU. Athenna Crosby spotkała się z Perrym na lunch dzień przed jego tragiczną śmiercią. Potem w wywiadzie dla „Entertainment Tonight” wyjawiła, że znany z przyjaciół aktor miał dużo planów na przyszłość:

Powiedział mi, że chciałby zrobić film o swoim życiu. I że pracował kiedyś przy filmie z Zakiem Efronem (chodzi o Znów mam 17 lat z 2009 r. – przyp. red.), więc chciałby, żeby to właśnie Efron zagrał jego młodszą wersję. Planował wkrótce mu to zaproponować. Nie mógł się doczekać, aż będzie mógł podzielić się swoją historią i opowiedzieć więcej światu o powrocie do zdrowia i uzależnieniu. Chciał nagłośnić tę sprawę, aby pomóc większej liczbie osób, więc był szczęśliwy i pełen optymizmu odnośnie wszystkich swoich planów.

Czytaj też: Dlaczego tak kochamy Chandlera?

efron perry 17 again
kadr z filmu „Znów mam 17 lat”

Był dla mnie mentorem

I choć jej słowa poddawaliśmy w wątpliwość, przypominając, że Perry wspominał już wcześniej o tym autobiograficznym projekcie, i to publicznie. Sugerował nawet, że propozycja została już do Zaca Efrona wystosowana, a ten odmówił. Teraz do całej sprawy odnosi się sam zainteresowany – gwiazda High School Musical, Słonecznego patrolu i nadchodzącego The Iron Claw. Wersja Efrona nie przeczy wersji Crosby – nic nie wspomina, jakoby wcześniej dostał propozycję roli od Matthew Perry’ego:

Dowiedziałem się o tym już po wszystkim. Oczywiście jestem zdruzgotany tym, że go straciliśmy. Był dla mnie mentorem i zrobiliśmy razem naprawdę spoko film. Nauczyłem się od niego komediowego wyczucia. Kręcenie Znów mam 17 lat i pracowanie z nim było dla mnie surrealistycznym doświadczenie. Czerpałem od niego wiele, z całego jego życia. Byłem zaszczycony, kiedy usłyszałem, że chciał, żebym zagrał go w jego filmie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Byłbym zaszczycony mogąc to zrobić

– powiedział Efron na czerwonym dywanie podczas premiery The Iron Claw.

Oficjalna przyczyna śmierci zostanie jeszcze ustalona

Matthew Perry zmarł 28 października w wieku 54 lat. Powodem było prawdopodobnie utonięcie w wannie z hydromasażem domu w Los Angeles, jednak oficjalna przyczyna nie została jeszcze ustalona – według doniesień będzie wymagać to dodatkowego dochodzenia przeprowadzonego przez biuro lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles.

Aktor odniósł się do rewelacji przyjaciółki Perry’ego, która rozmawiała z nim dzień przed śmiercią. Wyznała, że gwiazda Przyjaciół planowała film biograficzny o sobie. Serialowy Chandler w głównej roli chciał obsadzić Zaca Efrona. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →