Years & Years ponownie w Polsce! To będzie dobre, muzyczne rozpoczęcie 2019 roku.


18 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski zespół wystąpi na warszawskim Torwarze.

Ich debiutancka płyta Communion zadebiutowała na pierwszym miejscu UK Top 40 i sprzedała się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. W marcu tego roku, po blisko trzech latach przerwy, singlem Sanctify zapowiedzieli nową płytę Palo Santo, która ujrzy światło dzienne już 6 lipca.

Dzień po premierze drugiego albumu wystąpią w Gdyni na Open’er Festival 2018, ale to nie koniec niespodzianek. Zespół Years & Years, który oczarował fanów wyjątkową mieszanką popu, r&b i elektroniki powróci do Polski w 2019 roku! Brytyjska grupa wystąpi na warszawskim Torwarze 1 lutego.

Koncert Years & Years w Polsce będzie świetnym, muzycznym rozpoczęciem Nowego Roku. :) Sprzedaż biletów rusza 22 czerwca 2018. Wpisujcie w kalendarze! :)

Brytyjski zespół wystąpi na warszawskim Torwarze. Ich debiutancka płyta Communion zadebiutowała na pierwszym miejscu UK Top 40 i sprzedała się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. W marcu tego roku, po blisko trzech latach przerwy, singlem Sanctify zapowiedzieli nową płytę Palo Santo, która ujrzy światło dzienne już 6 lipca. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →