Years & Years ponownie w Polsce! Łapcie bilety na przyszłoroczny koncert.


09 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Świetnie bawiliście się na ich koncercie na Openerze, ale już Wam tęskno? No problem! Years & Years w 2019 powrócą do Polski –  właśnie ruszyła sprzedaż biletów na ich koncert!

6 lipca ukazała się ich nowa płyta Palo Santo, która jest zwrotem zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Dzień później porwali publikę podczas Open’er Festival 2018. Jeśli więc macie ochotę na powtórkę z rozrywki albo chcecie nadrobić koncertowe zaległości – mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość – Years & Years powraca do Polski!

Brytyjski zespół zagra na warszawskim Torwarze 1 lutego 2019 roku. a bilety na koncert Year & Years…  już są w sprzedaży! Wejściówki najprawdopodobniej rozejdą się w ekspresowym tempie, dlatego sugerujemy nie zwlekać z zakupem, zgarnąć wejściówki na koncert Years & Years z I puli i dobrze rozpocząć koncertowe plany na przyszły rok. :)

Bilety na koncert Years & Years w Warszawie znajdziecie na Biletomat.pl.

Świetnie bawiliście się na ich koncercie na Openerze, ale już Wam tęskno? No problem! Years & Years w 2019 powrócą do Polski –  właśnie ruszyła sprzedaż biletów na ich koncert! 6 lipca ukazała się ich nowa płyta Palo Santo, która jest zwrotem zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Dzień później porwali publikę podczas Open’er […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →