Chłopaki z Years & Years nagrali film!


12 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

15 minutowa opowieść jest nieodłączną częścią ich najnowszego albumu.

Palo Santo to tytuł nie tylko nowego albumu Years & Years, który ukazał się 6 lipca, ale również nagranego przez członków zespołu filmu, który razem z płytą tworzy spójną, audiowizualną całość.

O swoich inspiracjach do filmu  Olly Alexander napisał na Facebooku:

Zanim zabrałem się do tworzenia muzyki na ten album, wymyślałem sobie Palo Santo… Zapisywałem w notatniku wiersze, rysunki, zdjęcia i inne inspiracje, a potem zacząłem kombinować. (…) Razem z Fredem Rowsonem zajęliśmy się pracą nad filmem, który osadzi muzykę i teksty z płyty w nowym kontekście. Fred i ja spędziliśmy wiele nocek w naszym świecie Palo Santo i miałem z tego mnóstwo frajdy. Jeśli oglądaliście któryś z naszych teledysków do Sanctify czy If You’re Over Me – ten film jest zakończeniem tych historii.

A przy okazji przypominamy, że zespół Years & Years w 2019 roku powróci do Polski! Brytyjczycy 1 lutego 2019 roku zagrają na warszawskim Torwarze.

15 minutowa opowieść jest nieodłączną częścią ich najnowszego albumu.Palo Santo to tytuł nie tylko nowego albumu Years & Years, który ukazał się 6 lipca, ale również nagranego przez członków zespołu filmu, który razem z płytą tworzy spójną, audiowizualną całość. O swoich inspiracjach do filmu  Olly Alexander napisał na Facebooku: Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →