wydarzenia: 2019-04-12

Wybierz co

Wybierz gdzie

Wybierz kiedy

Poniedziałek 21 października

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Poniedziałek, 21.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Wlots / Kid, Feral / Escapism | 21.10 Wrocław

Poniedziałek, 21.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

After School Lazy Monday: Topek/ Tayler/ KRZone

Poniedziałek, 21.10, godz: 23:00 Schron, Poznań

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie

Poniedziałek, 21.10, godz: 20:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

The Rasmus

Poniedziałek, 21.10, godz: 18:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Poznań

Poniedziałek, 21.10, godz: 20:00 Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań

Kup bilet
De Staat

De Staat

Poniedziałek, 21.10, godz: 18:00 Hybrydy, Warszawa

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Poniedziałek, 21.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Wlots / Kid, Feral / Escapism | 21.10 Wrocław

Poniedziałek, 21.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

After School Lazy Monday: Topek/ Tayler/ KRZone

Poniedziałek, 21.10, godz: 23:00 Schron, Poznań

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie

Poniedziałek, 21.10, godz: 20:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

The Rasmus

Poniedziałek, 21.10, godz: 18:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Poznań

Poniedziałek, 21.10, godz: 20:00 Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań

Kup bilet
De Staat

De Staat

Poniedziałek, 21.10, godz: 18:00 Hybrydy, Warszawa

21 paź

Wodecki Symfonicznie

Poniedziałek, 21.10, godz: 19:00 Stara Rzeźnia Poznań, Poznań

21 paź

Wodecki Symfonicznie

Poniedziałek, 21.10, godz: 19:00 Stara Rzeźnia Poznań, Poznań

Wtorek 22 października

Kup bilet

Archive - Wrocław

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Kup bilet

Archive - Wrocław

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

FearLess

Wtorek, 22.10, godz: 19:00 Pawilon, Poznań

Tribute Night: Iron Maiden & Metallica, Wroclaw

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Heilung

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 Palladium, Warszawa

Kup bilet

scarlxrd - Warszawa

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 Klub Proxima, Warszawa

Agent Side Grinder [dark electro, Szwecja] / Give Up To Failure

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

JazzKLUB / 50 lat Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 NOSPR, Katowice

Kup bilet

Drab Majesty - Poznań

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 Klub pod Minogą, Poznań

The Rasmus Plays Dead Letters, klub Stodoła, 22.10.2019

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 Klub Stodoła, Warszawa

Paweł Domagała • Poznań • #1984tour cz. 4

Wtorek, 22.10, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

SOLD OUT! Julia Pietrucha - FOLK it! Tour / Warszawa 22.10

Wtorek, 22.10, godz: 19:00 Teatr Syrena, Warszawa

Julia Pietrucha - FOLK it! Tour / Warszawa 22.10 / II koncert

Wtorek, 22.10, godz: 21:00 Teatr Syrena, Warszawa

GET LOST x where2B list

Wtorek, 22.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

FearLess

Wtorek, 22.10, godz: 19:00 Pawilon, Poznań

Tribute Night: Iron Maiden & Metallica, Wroclaw

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Heilung

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 Palladium, Warszawa

Kup bilet

scarlxrd - Warszawa

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 Klub Proxima, Warszawa

Agent Side Grinder [dark electro, Szwecja] / Give Up To Failure

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

JazzKLUB / 50 lat Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 NOSPR, Katowice

Kup bilet

Drab Majesty - Poznań

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 Klub pod Minogą, Poznań

The Rasmus Plays Dead Letters, klub Stodoła, 22.10.2019

Wtorek, 22.10, godz: 18:00 Klub Stodoła, Warszawa

Paweł Domagała • Poznań • #1984tour cz. 4

Wtorek, 22.10, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

SOLD OUT! Julia Pietrucha - FOLK it! Tour / Warszawa 22.10

Wtorek, 22.10, godz: 19:00 Teatr Syrena, Warszawa

Julia Pietrucha - FOLK it! Tour / Warszawa 22.10 / II koncert

Wtorek, 22.10, godz: 21:00 Teatr Syrena, Warszawa

GET LOST x where2B list

Wtorek, 22.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Środa 23 października

Kup bilet

Archive - Kraków

Środa, 23.10, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

Kup bilet

Archive - Kraków

Środa, 23.10, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

Kup bilet

Archive - Kraków

Środa, 23.10, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

Kup bilet

Archive - Kraków

Środa, 23.10, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

Kup bilet

Archive - Kraków

Środa, 23.10, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

Kup bilet

Archive - Kraków

Środa, 23.10, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

„Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso” - performance

Środa, 23.10, godz: 19:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Koncert z okazji 71.rocznicy powstania Państwa Izrael

Koncert z okazji 71.rocznicy powstania Państwa Izrael

Środa, 23.10, godz: 19:00 Hybrydy, Warszawa

Kup bilet

Aborted + Entombed A.D. + Baest

Środa, 23.10, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Nagrobki w Luksusie! | 23.10

Środa, 23.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Kup bilet

Skepta - Warszawa

Środa, 23.10, godz: 21:00 Progresja, Warszawa

Kup bilet

scarlxrd - Kraków

Środa, 23.10, godz: 18:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Junior Kelly - gwiazda reggae z Jamajki zagra we Wrocławiu!

Środa, 23.10, godz: 20:30 Stary Klasztor, Wrocław

Madison McFerrin we Wrocławiu

Madison McFerrin | Stary Klasztor | Wrocław

Środa, 23.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Ciało: początek

Środa, 23.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

Centrum: środa // Zariush / LDWQ

Środa, 23.10, godz: 23:00 Schron, Poznań

Electronic Wednesdays - Open Decks: house | Szpitalna 1

Środa, 23.10, godz: 19:00 Szpitalna 1, Kraków

China Symphony Orchestra - Szczecin

China Symphony Orchestra - Szczecin

Środa, 23.10, godz: 19:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

Jaromir Nohavica

Środa, 23.10, godz: 20:00 Hala Stulecia, Wrocław

Kup bilet

MARIZA

Środa, 23.10, godz: 19:00 Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk

Targi Pracy Szczecin / 23.10.2019 / Netto Arena

Środa, 23.10, godz: 09:00 Netto Arena, Szczecin

Laboratorium Zabawy - Warsztaty "Let's Play"

Środa, 23.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Premiera systemu liniowego S7 od Adamson

Środa, 23.10, godz: 15:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

sóley we wrocławiu

SÓLEY / 23.10 / Wrocław

Środa, 23.10, godz: 20:00 Synagoga Pod Białym Bocianem we Wrocławiu, Wrocław

Vintage POPUP | 80s/90s/2k Wednesday retrosentymetalism by dRWAL

Środa, 23.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

Wojciech Cejrowski Stand-up comedy

Wojciech Cejrowski Stand-up comedy

Środa, 23.10, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

„Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso” - performance

Środa, 23.10, godz: 19:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Koncert z okazji 71.rocznicy powstania Państwa Izrael

Koncert z okazji 71.rocznicy powstania Państwa Izrael

Środa, 23.10, godz: 19:00 Hybrydy, Warszawa

Kup bilet

Aborted + Entombed A.D. + Baest

Środa, 23.10, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Nagrobki w Luksusie! | 23.10

Środa, 23.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Kup bilet

Skepta - Warszawa

Środa, 23.10, godz: 21:00 Progresja, Warszawa

Kup bilet

scarlxrd - Kraków

Środa, 23.10, godz: 18:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Junior Kelly - gwiazda reggae z Jamajki zagra we Wrocławiu!

Środa, 23.10, godz: 20:30 Stary Klasztor, Wrocław

Madison McFerrin we Wrocławiu

Madison McFerrin | Stary Klasztor | Wrocław

Środa, 23.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Ciało: początek

Środa, 23.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

Centrum: środa // Zariush / LDWQ

Środa, 23.10, godz: 23:00 Schron, Poznań

Electronic Wednesdays - Open Decks: house | Szpitalna 1

Środa, 23.10, godz: 19:00 Szpitalna 1, Kraków

China Symphony Orchestra - Szczecin

China Symphony Orchestra - Szczecin

Środa, 23.10, godz: 19:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

Jaromir Nohavica

Środa, 23.10, godz: 20:00 Hala Stulecia, Wrocław

Kup bilet

MARIZA

Środa, 23.10, godz: 19:00 Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk

Targi Pracy Szczecin / 23.10.2019 / Netto Arena

Środa, 23.10, godz: 09:00 Netto Arena, Szczecin

Laboratorium Zabawy - Warsztaty "Let's Play"

Środa, 23.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Premiera systemu liniowego S7 od Adamson

Środa, 23.10, godz: 15:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

sóley we wrocławiu

SÓLEY / 23.10 / Wrocław

Środa, 23.10, godz: 20:00 Synagoga Pod Białym Bocianem we Wrocławiu, Wrocław

Vintage POPUP | 80s/90s/2k Wednesday retrosentymetalism by dRWAL

Środa, 23.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

Wojciech Cejrowski Stand-up comedy

Wojciech Cejrowski Stand-up comedy

Środa, 23.10, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

Czwartek 24 października

Kup bilet

Archive - Gdańsk

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 B90, Gdańsk

Kup bilet

Archive - Gdańsk

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 B90, Gdańsk

Kup bilet

Kayah Bregović Kraków

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 Tauron Arena Kraków, Kraków

Kup bilet

Perturbator - Warszawa

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Dni Kuchni Czeskiej w Starym Klasztorze!

Czwartek, 24.10, godz: 13:00 Stary Klasztor, Wrocław

Weselny Klimat

Czwartek, 24.10, godz: 21:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

patchlab 2019

Realities Patchlab Digital Art Festival 2019

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Szpitalna 1, Kraków

Kup bilet

Zbuku

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Scenografia, Łódź

Kup bilet

Guzior / Klub30 Lublin / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Klub30 Lublin, Lublin

Kup bilet

Skepta - Kraków

Czwartek, 24.10, godz: 21:00 Hala Wisły, Kraków

Słoń / Klub30 Lublin / 24.10 / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klub30 Lublin, Lublin

OKI / Klub30 Lublin / 24.10 / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klub30 Lublin, Lublin

Żabson / Klub30 Lublin / 24.10 / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub30 Lublin, Lublin

Alameda 5 // NRD KLUB

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 NRD, Toruń

Kup bilet

Soundedit'19 karnet 24-27.10.2019

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Techniküm: Cosmaya / Monster

Czwartek, 24.10, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Live On - Czwartkowe koncerty akustyczne: Październik 2019

Czwartek, 24.10, godz: 21:00 SASSY, Gdańsk

Kup bilet

Kreatorzy Wizerunku by MM

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Młyńska 12, Poznań

Funky Kleks: piosenki z filmów o Panu Kleksie w Starym Klasztorze

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Bagatele i premiery | NFM

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Po mistrzowsku / Simon Rattle, Magdalena Kožená i plejada gwiazd

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Kup bilet

Drab Majesty - Warszawa

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Kup bilet

The Vamps

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 Torwar, Warszawa

Kup bilet

Madison McFerrin

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

Kup bilet

SÓLEY / 24.10 / Poznań

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Próżność, Poznań

SORRY BOYS / Trasa Miłość / Bydgoszcz 24.10.2019

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Bydgoszcz

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Aula Artis, Poznań

SuperScena: Linia Nocna & Kasia Lins | Szpitalna 1

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Szpitalna 1, Kraków

Lao Che w Białymstoku

LAO CHE / Białystok / dodatkowy termin

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Zmiana Klimatu, Białystok

Ala|Zastary - Trasa Ciemną Nocą

Ala|Zastary / Trasa Ciemną Nocą / Olsztyn

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub LAS, Olsztyn

Koncert Fair Weather Friends / 24.10 / Wrocław / D.K Luksus

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 D.K. Luksus, Wrocław

Trzy Dni Później oraz Dorota Barova Trio w Starym Klasztorze!

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 Stary Klasztor, Wrocław

Laboratorium Zabawy - Warsztaty "Let's Play"

Czwartek, 24.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Warsztaty z podstaw impro @House Szkolna

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 HOUSE Szkolna, Poznań

Soundedit'19 - Moskwa, Blitzkrieg

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Palladium, Warszawa

Kwiat Jabłoni | Festiwal Themersonów Płock

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, Płock

Kasai

Kasai, FPM8, Meskalina

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klubokawiarnia Meskalina, Poznań

Columbus Duo+Guiding Lights / Gdańsk, Ziemia

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Ciało stałe

Czwartek, 24.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

WPiA UJ x Follow the white deer! x Prozak 2.0

Czwartek, 24.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Czwartkowe CoCieTrapy #4

Czwartek, 24.10, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Kup bilet

Kayah Bregović Kraków

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 Tauron Arena Kraków, Kraków

Kup bilet

Perturbator - Warszawa

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Dni Kuchni Czeskiej w Starym Klasztorze!

Czwartek, 24.10, godz: 13:00 Stary Klasztor, Wrocław

Weselny Klimat

Czwartek, 24.10, godz: 21:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

patchlab 2019

Realities Patchlab Digital Art Festival 2019

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Szpitalna 1, Kraków

Kup bilet

Zbuku

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Scenografia, Łódź

Kup bilet

Guzior / Klub30 Lublin / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Klub30 Lublin, Lublin

Kup bilet

Skepta - Kraków

Czwartek, 24.10, godz: 21:00 Hala Wisły, Kraków

Słoń / Klub30 Lublin / 24.10 / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klub30 Lublin, Lublin

OKI / Klub30 Lublin / 24.10 / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klub30 Lublin, Lublin

Żabson / Klub30 Lublin / 24.10 / illegal noise

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub30 Lublin, Lublin

Alameda 5 // NRD KLUB

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 NRD, Toruń

Kup bilet

Soundedit'19 karnet 24-27.10.2019

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Techniküm: Cosmaya / Monster

Czwartek, 24.10, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Live On - Czwartkowe koncerty akustyczne: Październik 2019

Czwartek, 24.10, godz: 21:00 SASSY, Gdańsk

Kup bilet

Kreatorzy Wizerunku by MM

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Młyńska 12, Poznań

Funky Kleks: piosenki z filmów o Panu Kleksie w Starym Klasztorze

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Bagatele i premiery | NFM

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Po mistrzowsku / Simon Rattle, Magdalena Kožená i plejada gwiazd

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Kup bilet

Drab Majesty - Warszawa

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Kup bilet

The Vamps

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 Torwar, Warszawa

Kup bilet

Madison McFerrin

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

Kup bilet

SÓLEY / 24.10 / Poznań

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Próżność, Poznań

SORRY BOYS / Trasa Miłość / Bydgoszcz 24.10.2019

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Bydgoszcz

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Aula Artis, Poznań

SuperScena: Linia Nocna & Kasia Lins | Szpitalna 1

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Szpitalna 1, Kraków

Lao Che w Białymstoku

LAO CHE / Białystok / dodatkowy termin

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Zmiana Klimatu, Białystok

Ala|Zastary - Trasa Ciemną Nocą

Ala|Zastary / Trasa Ciemną Nocą / Olsztyn

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub LAS, Olsztyn

Koncert Fair Weather Friends / 24.10 / Wrocław / D.K Luksus

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 D.K. Luksus, Wrocław

Trzy Dni Później oraz Dorota Barova Trio w Starym Klasztorze!

Czwartek, 24.10, godz: 19:30 Stary Klasztor, Wrocław

Laboratorium Zabawy - Warsztaty "Let's Play"

Czwartek, 24.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Warsztaty z podstaw impro @House Szkolna

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 HOUSE Szkolna, Poznań

Soundedit'19 - Moskwa, Blitzkrieg

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Czwartek, 24.10, godz: 18:00 Palladium, Warszawa

Kwiat Jabłoni | Festiwal Themersonów Płock

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, Płock

Kasai

Kasai, FPM8, Meskalina

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klubokawiarnia Meskalina, Poznań

Columbus Duo+Guiding Lights / Gdańsk, Ziemia

Czwartek, 24.10, godz: 20:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Ciało stałe

Czwartek, 24.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

WPiA UJ x Follow the white deer! x Prozak 2.0

Czwartek, 24.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Czwartkowe CoCieTrapy #4

Czwartek, 24.10, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Piątek 25 października

Kup bilet
Urodziny Muno.pl w Sopocie
25 paź

15 lat Muno.pl: Siasia, Blooma live, Angelo Mike | Sopot

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

10 lat Stroboscopic Artefacts w 999 Zeitgeber,Oake,Denise Rabe
25 paź

10 lat Stroboscopic Artefacts w 999: Zeitgeber,Oake,Denise Rabe

Piątek, 25.10, godz: 23:00 999, Warszawa

Kup bilet
Urodziny Muno.pl w Sopocie
25 paź

15 lat Muno.pl: Siasia, Blooma live, Angelo Mike | Sopot

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

10 lat Stroboscopic Artefacts w 999 Zeitgeber,Oake,Denise Rabe
25 paź

10 lat Stroboscopic Artefacts w 999: Zeitgeber,Oake,Denise Rabe

Piątek, 25.10, godz: 23:00 999, Warszawa

Kup bilet

Archive - Warszawa

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Torwar, Warszawa

Kup bilet

Archive - Warszawa

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Torwar, Warszawa

Kup bilet

Archive - Warszawa

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Torwar, Warszawa

Kup bilet

Archive - Warszawa

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Torwar, Warszawa

Kup bilet

Archive - Warszawa

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Torwar, Warszawa

Kup bilet

Archive - Warszawa

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Torwar, Warszawa

Lubelska premiera filmu „Wojna Gwiazd” + spotkanie

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Bandonegro Tango Orquesta ¡Hola Astor!

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Aula Artis, Poznań

Kup bilet

KęKę - Kraków

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Kup bilet

Paluch - Zabrze

Piątek, 25.10, godz: 20:00 CK Wiatrak, Zabrze

Małach & Rufuz i Jetlagz we Wrocławiu!

Piątek, 25.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Kup bilet

Hans Solo/Pięć Dwa Dębiec

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Schron, Poznań

Kartky w Toruniu | dom na skraju tour

Piątek, 25.10, godz: 19:00 NRD, Toruń

GrubSon • Sentymentalnie Tour

GrubSon • Sentymentalnie Tour • Katowice

Piątek, 25.10, godz: 19:30 Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

Kup bilet

Soundedit ’19 – Nitzer Ebb

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Kup bilet

Hala Stulecia: Boris Brejcha

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Hala Stulecia, Wrocław

Skalpel Big Band - Poznań

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Tama, Poznań

Kup bilet

Bass Astral x Igo / 25.10 / Gliwice

Piątek, 25.10, godz: 20:30 Arena Gliwice, Gliwice

Avi x Louis Villain w Krakowie

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Prozak 2.0, Kraków

Sven Vath 55th Birthday Part 1

Sven Väth 55th Birthday Part 1 w/ Adam Port, Âme and more

Piątek, 25.10, godz: 23:59 Watergate Club, Berlin, Niemcy

We Are Radar: Myn, NGLY live!

Piątek, 25.10, godz: 22:30 STK 47 - Warehouse, Kraków

Midland, Boris

An On Bast live, Diana dRouze, John Waiter, Cranz / Smolna

Piątek, 25.10, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Polo House | Tama

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Tama, Poznań

Połowinki na Stulecie Marcinka

Piątek, 25.10, godz: 20:00 FoodHall, Poznań

Zajezdnia: Zajedź Ciało

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Rewia Młodych vol.1 Techno night

Piątek, 25.10, godz: 23:00 D.K. Luksus, Wrocław

DT pres. Cooking #03

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

Ghettoteka | Slikback, Morgiana Hz, Rhythm Baboon

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Taste The East: Textura Lviv Showcase

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

Technokracja: Manni Dee (Tresor / Perc Trax)

Piątek, 25.10, godz: 23:59 Schron, Poznań

Koncert #323 Loscil

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Pawilon, Poznań

Huxley x Próżność

Huxley x Próżność | 25.10

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Harce #2 w/ OTHK live + dnb stage x Szpitalna 1

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Słodkie lata 90. | lista FB*

Słodkie lata 90. | lista FB*

Piątek, 25.10, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

Tradycja i awangarda

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Antonina Krzysztoń-Jaroslav Hutka: Polsko-Czeski Wieczór Bardów

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Stanisława Celińska z Zespołem, kierownictwo Macieja Muraszko

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Stary Maneż, Gdańsk

Kup bilet

MARIZA

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Stara Rzeźnia Poznań, Poznań

SORRY BOYS / Trasa Miłość / Szczecin 25.10.2019

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Stara Rzeźnia, Szczecin

Margaret - Gaja Hornby Tour / Białystok / Gwint

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Gwint, Białystok

Lao Che w Białymstoku

LAO CHE / Białystok / pierwszy termin - Wyprzedany!

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Zmiana Klimatu, Białystok

happysad trasa +18

Happysad +18 Tour / Częstochowa / Rura

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Rura, Częstochowa

Women's Voices: kobiety ratują planetę

Piątek, 25.10, godz: 17:00 Forum Wydarzeń, Kraków

Ala|Zastary - Trasa Ciemną Nocą

Ala|Zastary / Trasa Ciemną Nocą / Gdańsk

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Budka Suflera "45 lat! Powrót do korzeni" - Katowice

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Spodek, Katowice

Olga Polikowska

Olga Polikowska - Akustycznie - Łomża

Piątek, 25.10, godz: 21:30 Garage Grill & Bar, Łomża

Koncert Fair Weather Friends / Poznań / Próżność

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Próżność, Poznań

11. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej

Piątek, 25.10, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Cyrkulacje 2019 - Finał!

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

sóley we wrocławiu

SÓLEY / 25.10 / Toruń

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Kup bilet

Król

Piątek, 25.10, godz: 20:30 NIEBO, Warszawa

Bitamina / 25.10 / Warszawa Palladium

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Palladium, Warszawa

Mikromusic - trasa Z Dolnej Półki

Mikromusic / Wałbrzych / 25.10.2019

Piątek, 25.10, godz: 20:00 A PROPOS, Wałbrzych

Stachursky / Doskozzza Tour 2K19 / Katowice 25.10.2019!

Piątek, 25.10, godz: 18:00 P23 Katowice, Katowice

Kup bilet
The Meaning Of Rave Release Party2

The Meaning Of Rave Release Party #4: DYEN, NTBR

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

PROGREFONIK pres. Flora Yin-Wong, FAKETHIAS

PROGREFONIK pres. Flora Yin-Wong & FAKETHIAS

Piątek, 25.10, godz: 23:30 Jasna 1, Warszawa

Ciężko Jest Lekko Techno

Ciężko Jest Lekko Techno / Warszawa / Iskra

Piątek, 25.10, godz: 22:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

SASSY Future Disco: Morowy / WhiteBoy

Piątek, 25.10, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

Friday Chill Disco by Modzel & BDB | Sassy Roof Top

Piątek, 25.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

International Girls DJ’s x Bubblegun B-Day x Prozak 2.0

Piątek, 25.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

The Upside Down: Twin Peaks x Prozak 2.0

Piątek, 25.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Otwarta Scena Kabaretów Miejskich

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Sfinks700, Sopot

Lubelska premiera filmu „Wojna Gwiazd” + spotkanie

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Bandonegro Tango Orquesta ¡Hola Astor!

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Aula Artis, Poznań

Kup bilet

KęKę - Kraków

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Kup bilet

Paluch - Zabrze

Piątek, 25.10, godz: 20:00 CK Wiatrak, Zabrze

Małach & Rufuz i Jetlagz we Wrocławiu!

Piątek, 25.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Kup bilet

Hans Solo/Pięć Dwa Dębiec

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Schron, Poznań

Kartky w Toruniu | dom na skraju tour

Piątek, 25.10, godz: 19:00 NRD, Toruń

GrubSon • Sentymentalnie Tour

GrubSon • Sentymentalnie Tour • Katowice

Piątek, 25.10, godz: 19:30 Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

Kup bilet

Soundedit ’19 – Nitzer Ebb

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Kup bilet

Hala Stulecia: Boris Brejcha

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Hala Stulecia, Wrocław

Skalpel Big Band - Poznań

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Tama, Poznań

Kup bilet

Bass Astral x Igo / 25.10 / Gliwice

Piątek, 25.10, godz: 20:30 Arena Gliwice, Gliwice

Avi x Louis Villain w Krakowie

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Prozak 2.0, Kraków

Sven Vath 55th Birthday Part 1

Sven Väth 55th Birthday Part 1 w/ Adam Port, Âme and more

Piątek, 25.10, godz: 23:59 Watergate Club, Berlin, Niemcy

We Are Radar: Myn, NGLY live!

Piątek, 25.10, godz: 22:30 STK 47 - Warehouse, Kraków

Midland, Boris

An On Bast live, Diana dRouze, John Waiter, Cranz / Smolna

Piątek, 25.10, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Polo House | Tama

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Tama, Poznań

Połowinki na Stulecie Marcinka

Piątek, 25.10, godz: 20:00 FoodHall, Poznań

Zajezdnia: Zajedź Ciało

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Rewia Młodych vol.1 Techno night

Piątek, 25.10, godz: 23:00 D.K. Luksus, Wrocław

DT pres. Cooking #03

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

Ghettoteka | Slikback, Morgiana Hz, Rhythm Baboon

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Taste The East: Textura Lviv Showcase

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

Technokracja: Manni Dee (Tresor / Perc Trax)

Piątek, 25.10, godz: 23:59 Schron, Poznań

Koncert #323 Loscil

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Pawilon, Poznań

Huxley x Próżność

Huxley x Próżność | 25.10

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Harce #2 w/ OTHK live + dnb stage x Szpitalna 1

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Słodkie lata 90. | lista FB*

Słodkie lata 90. | lista FB*

Piątek, 25.10, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

Tradycja i awangarda

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Antonina Krzysztoń-Jaroslav Hutka: Polsko-Czeski Wieczór Bardów

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Stanisława Celińska z Zespołem, kierownictwo Macieja Muraszko

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Stary Maneż, Gdańsk

Kup bilet

MARIZA

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Stara Rzeźnia Poznań, Poznań

SORRY BOYS / Trasa Miłość / Szczecin 25.10.2019

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Stara Rzeźnia, Szczecin

Margaret - Gaja Hornby Tour / Białystok / Gwint

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Gwint, Białystok

Lao Che w Białymstoku

LAO CHE / Białystok / pierwszy termin - Wyprzedany!

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Zmiana Klimatu, Białystok

happysad trasa +18

Happysad +18 Tour / Częstochowa / Rura

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Rura, Częstochowa

Women's Voices: kobiety ratują planetę

Piątek, 25.10, godz: 17:00 Forum Wydarzeń, Kraków

Ala|Zastary - Trasa Ciemną Nocą

Ala|Zastary / Trasa Ciemną Nocą / Gdańsk

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Budka Suflera "45 lat! Powrót do korzeni" - Katowice

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Spodek, Katowice

Olga Polikowska

Olga Polikowska - Akustycznie - Łomża

Piątek, 25.10, godz: 21:30 Garage Grill & Bar, Łomża

Koncert Fair Weather Friends / Poznań / Próżność

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Próżność, Poznań

11. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej

Piątek, 25.10, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Cyrkulacje 2019 - Finał!

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

sóley we wrocławiu

SÓLEY / 25.10 / Toruń

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Kup bilet

Król

Piątek, 25.10, godz: 20:30 NIEBO, Warszawa

Bitamina / 25.10 / Warszawa Palladium

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Palladium, Warszawa

Mikromusic - trasa Z Dolnej Półki

Mikromusic / Wałbrzych / 25.10.2019

Piątek, 25.10, godz: 20:00 A PROPOS, Wałbrzych

Stachursky / Doskozzza Tour 2K19 / Katowice 25.10.2019!

Piątek, 25.10, godz: 18:00 P23 Katowice, Katowice

Kup bilet
The Meaning Of Rave Release Party2

The Meaning Of Rave Release Party #4: DYEN, NTBR

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

PROGREFONIK pres. Flora Yin-Wong, FAKETHIAS

PROGREFONIK pres. Flora Yin-Wong & FAKETHIAS

Piątek, 25.10, godz: 23:30 Jasna 1, Warszawa

Ciężko Jest Lekko Techno

Ciężko Jest Lekko Techno / Warszawa / Iskra

Piątek, 25.10, godz: 22:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

SASSY Future Disco: Morowy / WhiteBoy

Piątek, 25.10, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

Friday Chill Disco by Modzel & BDB | Sassy Roof Top

Piątek, 25.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

International Girls DJ’s x Bubblegun B-Day x Prozak 2.0

Piątek, 25.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

The Upside Down: Twin Peaks x Prozak 2.0

Piątek, 25.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Otwarta Scena Kabaretów Miejskich

Piątek, 25.10, godz: 19:00 Sfinks700, Sopot

Ładuję...
1 2 3 35