wydarzenia: 2019-04-12

Niedziela 01 grudnia

centrum spotkania kultur

Angelo - premiera

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

CK Zamek

Spektakl "Ślady"

Niedziela, 1.12, godz: 10:30 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

sala ziemi

Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie / Poznań

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

Kup bilet

Tides From Nebula

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Królestwo, Katowice

u bazyla

Immolation, Ragnarok, Monument of Misanthropy - 1 XII, Poznań

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Klub u Bazyla, Poznań

Lipali

Lipali w Gdańsku - nowa płyta w Wydziale Remontowym

Niedziela, 1.12, godz: 20:00 Wydział Remontowy, Gdańsk

Kup bilet

Bednarek - Rzeszów

Niedziela, 1.12, godz: 20:00 Pod Palmą, Rzeszów

young igi bydgoszcz

Young Igi / Bydgoszcz / Skan Myśli Tour

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Estrada Stagebar, Bydgoszcz

Dom Tramwajarza

Sidney Polak | Dom Tramwajarza

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Dom Tramwajarza, Poznań

Kup bilet

Skalpel Big Band - Wrocław

Niedziela, 1.12, godz: 20:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

coma lublin

COMA "Game Over" | Lublin

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

happysad czerwionka-leszczyny

Happysad – koncert

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 CKE Czerwionka - Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny

Natalia Przybysz - trasa "Jak Malować Ogień"

Niedziela, 1.12, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

Kup bilet

Mery Spolsky: Bigotka Tour / Poznań

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

SARSA #zakryjtour2 / Poznań / 1.12

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

Marek Dyjak w Gliwicach

Marek Dyjak w Gliwicach

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej, Gliwice

Dom Tramwajarza

Otwarte Spotkania Kuglarskie - listopad/grudzień

Niedziela, 1.12, godz: 12:00 Dom Tramwajarza, Poznań

dragon

Janusz Von Borowski

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Klub Dragon, Poznań

Kup bilet

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Katowice 1.12

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Częstochowa

Niedziela, 1.12, godz: 20:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa

Sonbird / Wrocław / 01.12.2019

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Stary Klasztor, Wrocław

Mela Koteluk Migawka / Kraków / 1.12.2019

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Klub Forty Kleparz, Kraków

Peter J. Birch, FPM8, Meskalina

Peter J. Birch, FPM8, Meskalina

Niedziela, 1.12, godz: 19:00 Klubokawiarnia Meskalina, Poznań

Kup bilet

Tęskno - Gdańsk

Niedziela, 1.12, godz: 20:00 Drizzly Grizzly, Gdańsk

Kup bilet

WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

Niedziela, 1.12, godz: 20:00 Tama, Poznań

Karolina Czarnecka - trasa koncertowa CUD

Karolina Czarnecka - Kielce

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Garaż, Kielce

Król z nową płytą w Starym Klasztorze!

Król / Żnin / Żniński Dom Kultury

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Żniński Dom Kultury, Żnin

Daniel Spaleniak - trasa

Daniel Spaleniak z zespołem w Białymstoku - Zmiana Klimatu

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Zmiana Klimatu, Białystok

Kup bilet

Zaklinacz Kobiet - Katowice

Niedziela, 1.12, godz: 18:00 Biuro Centrum, Katowice

Kup bilet

Instrukcja Obsługi Faceta - Katowice

Niedziela, 1.12, godz: 20:30 Biuro Centrum, Katowice

01 gru

The 3 Tenors & Soprano - Kraków

Niedziela, 1.12, godz: 20:30 Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego, Kraków

Poniedziałek 02 grudnia

Sex dla opornych - Teatr Bagatela

Poniedziałek, 2.12, godz: 17:30 Aula Artis, Poznań

centrum spotkania kultur

Przygoda z ogrodnikiem - spektakl komediowy | Lublin

Poniedziałek, 2.12, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Pawbeats Orchestra | Łódź

Poniedziałek, 2.12, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Kuba Badach - Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny / Gdańsk

Poniedziałek, 2.12, godz: 19:00 Stary Maneż, Gdańsk

ANNA MARIA JOPEK & Friends - Ulotne

ANNA MARIA JOPEK & Friends „Ulotne”

Poniedziałek, 2.12, godz: 20:30 Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa

The Best of Ennio Morricone / Szczecin / 2 grudnia 2019

The Best of Ennio Morricone / Szczecin / 2 grudnia 2019

Poniedziałek, 2.12, godz: 19:00 Netto Arena, Szczecin

Royal Republic Official Event, Klub Stodoła, 02.12.2019

Poniedziałek, 2.12, godz: 18:00 Klub Stodoła, Warszawa

Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota / Toruń / 02.12.2019

Poniedziałek, 2.12, godz: 20:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

HRPP koncert: Manchester (support Mitra)

HRPP koncert: Manchester (support Mitra)

Poniedziałek, 2.12, godz: 19:00 Hard Rock Pub Pamela - Hrp Pamela, Toruń

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Kraków / 02.12.2019

Poniedziałek, 2.12, godz: 20:00 Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków

Kup bilet

Zaklinacz Kobiet - Wrocław

Poniedziałek, 2.12, godz: 18:00 Dom Kultury BAKARA, Wrocław

Kup bilet

Instrukcja Obsługi Faceta - Wrocław

Poniedziałek, 2.12, godz: 20:30 Dom Kultury BAKARA, Wrocław

02 gru

Dżem akustycznie - 40-lecie zespołu

Poniedziałek, 2.12, godz: 20:00 Aula UAM, Poznań

Wtorek 03 grudnia

Telewizja Kłamie - w Warszawie - spektakl komediowy

Wtorek, 3.12, godz: 19:30 Palladium, Warszawa

blue note

Marek Dyjak / Poznań / Blue Note

Wtorek, 3.12, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

arena

The best of Ennio Morricone / Poznań/ 3 grudnia 2019

Wtorek, 3.12, godz: 19:00 Hala widowiskowo-sportowa Arena w Poznaniu, Poznań

Kup bilet

Elder Island

Wtorek, 3.12, godz: 20:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota / Gdańsk / 03.12.2019

Wtorek, 3.12, godz: 20:00 Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk

CK Zamek

Ojczyzna dobrej jakości. Reportaże z Białorusi / spotkanie

Wtorek, 3.12, godz: 19:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Kup bilet

Zaklinacz Kobiet - Łódź

Wtorek, 3.12, godz: 18:00 Hotel Borowiecki, Łódź

Kup bilet

Instrukcja Obsługi Faceta - Łódź

Wtorek, 3.12, godz: 20:30 Hotel Borowiecki, Łódź

03 gru

AJR / Niebo

Wtorek, 3.12, godz: 20:00 NIEBO, Warszawa

03 gru

DEEP PURPLE

Wtorek, 3.12, godz: 20:00 Tauron Arena Kraków, Kraków

Środa 04 grudnia

u bazyla

The Flower Kings / Iamthemorning / Rikard Sjöblom | 04.12.2019

Środa, 4.12, godz: 19:00 Klub u Bazyla, Poznań

3. Festiwal Radio Azja / 3rd Radio Asia Festival

Środa, 4.12, godz: 20:00 999, Warszawa

Kup bilet

Mery Spolsky / Warszawa

Środa, 4.12, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

Mazolewski & Porter zagrają w Zaklętych Rewirach!

Środa, 4.12, godz: 20:30 Zaklęte Rewiry, Wrocław

Julia Pietrucha - FOLK it! Tour / Wrocław 4.12

Środa, 4.12, godz: 19:00 Teatr Polski we Wrocławiu, Wrocław

blue note

Leniwe Impro 19. Komediowe Wariacje Na Kolację

Środa, 4.12, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

młyńska 12

Maciej Zień - Live

Środa, 4.12, godz: 20:00 Młyńska 12, Poznań

Kup bilet

Zaklinacz Kobiet - Białystok

Środa, 4.12, godz: 18:00 Hotel Silver, Białystok

Kup bilet

Instrukcja Obsługi Faceta - Białystok

Środa, 4.12, godz: 20:30 Hotel Silver, Białystok

Kup bilet

Scena komediowa prezentuje: Tomek Kołecki i Michał Kutek

Środa, 4.12, godz: 20:00 Poziomy, Warszawa

Czwartek 05 grudnia

aula artis

Do Betlejem Oratorium na Boże Narodzenie

Czwartek, 5.12, godz: 11:30 Aula Artis, Poznań

aula artis

Do Betlejem Oratorium na Boże Narodzenie

Czwartek, 5.12, godz: 18:30 Aula Artis, Poznań

blue note

Dom o Zielonych Progach | Poznań Blue Note

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Kup bilet

Sarius x Kartky

Czwartek, 5.12, godz: 21:00 Klub30 Lublin, Lublin

Kamil Bednarek - back to the past

Kamil Bednarek - back to the past / Gdynia

Czwartek, 5.12, godz: 20:00 Klub Pokład, Gdynia

Bass Astral Solo Akt Poznań

Bass Astral Solo Akt + Gooral | 5.12 Poznań

Czwartek, 5.12, godz: 18:00 Tama, Poznań

Kup bilet

Bednarek

Czwartek, 5.12, godz: 20:00 Klub Pokład, Gdynia

Lao Che w Bydgoszczy

Lao Che w Bydgoszczy

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz

coma lublin

COMA "Game Over" | Katowice

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

centrum spotkania kultur

Lublin – Paris – Lublin, Leszek Kańczugowski, życie podzielone

Czwartek, 5.12, godz: 18:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Warsztaty z podstaw impro @House Szkolna

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 HOUSE Szkolna, Poznań

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Warszawa 5.12

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

SuperScena Daniel Spaleniak

SuperScena: Daniel Spaleniak

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Szpitalna 1, Kraków

Karolina Czarnecka - trasa koncertowa CUD

Karolina Czarnecka - Białystok

Czwartek, 5.12, godz: 18:00 Zmiana Klimatu, Białystok

Kwiat Jabłoni akustycznie | Bydgoszcz

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Kinoteatr Adria, Bydgoszcz

progresja

IN2IT - IN2IT x ION European Tour in Poland

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

05 gru

2. Tribute to

Czwartek, 5.12, godz: 19:00 Avenida Poznań, Poznań

Ładuję...