elektronika: 2019-04-12

Poniedziałek 21 października

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Poniedziałek, 21.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Wlots / Kid, Feral / Escapism | 21.10 Wrocław

Poniedziałek, 21.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

After School Lazy Monday: Topek/ Tayler/ KRZone

Poniedziałek, 21.10, godz: 23:00 Schron, Poznań

Wtorek 22 października

Agent Side Grinder [dark electro, Szwecja] / Give Up To Failure

Wtorek, 22.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Środa 23 października

Madison McFerrin we Wrocławiu

Madison McFerrin | Stary Klasztor | Wrocław

Środa, 23.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Ciało: początek

Środa, 23.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

Czwartek 24 października

Kup bilet

Soundedit'19 karnet 24-27.10.2019

Czwartek, 24.10, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Techniküm: Cosmaya / Monster

Czwartek, 24.10, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Piątek 25 października

Kup bilet
Urodziny Muno.pl w Sopocie
25 paź

15 lat Muno.pl: Siasia, Blooma live, Angelo Mike | Sopot

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

10 lat Stroboscopic Artefacts w 999 Zeitgeber,Oake,Denise Rabe
25 paź

10 lat Stroboscopic Artefacts w 999: Zeitgeber,Oake,Denise Rabe

Piątek, 25.10, godz: 23:00 999, Warszawa

Kup bilet

Soundedit ’19 – Nitzer Ebb

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Kup bilet

Hala Stulecia: Boris Brejcha

Piątek, 25.10, godz: 18:00 Hala Stulecia, Wrocław

Skalpel Big Band - Poznań

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Tama, Poznań

Kup bilet

Bass Astral x Igo / 25.10 / Gliwice

Piątek, 25.10, godz: 20:30 Arena Gliwice, Gliwice

Avi x Louis Villain w Krakowie

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Prozak 2.0, Kraków

Sven Vath 55th Birthday Part 1

Sven Väth 55th Birthday Part 1 w/ Adam Port, Âme and more

Piątek, 25.10, godz: 23:59 Watergate Club, Berlin, Niemcy

We Are Radar: Myn, NGLY live!

Piątek, 25.10, godz: 22:30 STK 47 - Warehouse, Kraków

Midland, Boris

An On Bast live, Diana dRouze, John Waiter, Cranz / Smolna

Piątek, 25.10, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Polo House | Tama

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Tama, Poznań

Połowinki na Stulecie Marcinka

Piątek, 25.10, godz: 20:00 FoodHall, Poznań

Zajezdnia: Zajedź Ciało

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Rewia Młodych vol.1 Techno night

Piątek, 25.10, godz: 23:00 D.K. Luksus, Wrocław

DT pres. Cooking #03

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

Ghettoteka | Slikback, Morgiana Hz, Rhythm Baboon

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Taste The East: Textura Lviv Showcase

Piątek, 25.10, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

Technokracja: Manni Dee (Tresor / Perc Trax)

Piątek, 25.10, godz: 23:59 Schron, Poznań

Koncert #323 Loscil

Piątek, 25.10, godz: 20:00 Pawilon, Poznań

Huxley x Próżność

Huxley x Próżność | 25.10

Piątek, 25.10, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Ładuję...
1 2 3 11