Widzimy się na mieście – weekend 8 – 10 listopada, Warszawa


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejny weekend w Warszawie i kolejne muzyczne wydarzenia przed nami. A dzieje się sporo! Sprawdźcie, czego nie możecie przegapić!

Wydarzenia w piątek, 8 listopada w Warszawie

Bisz/Radex – Duch Oporu, koncert premierowy

Bisz Radex Duch oporu koncert premierowy 8.11 Hydro

Gdzie:  Hydrozagadka
Kto:  
Bisz, Radex
Bilety:  
30 – 40 zł

Bisz i Radex premierowo z najnowszym materiałem z albumu Duch Oporu w Warszawie! Już w ten weekend, w klubie Hydrozagadka będziecie świadkami niespotykanych umiejętności literackich Bisza i eksperymentów muzycznych Radexa, którzy łącząc siły tworzą, choć zakorzeniony w tradycjach hip hopowych, to jednak zupełnie nowy gatunek muzyczny. Przekonajcie się jak to wszystko brzmi na żywo!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Audio Video Show 2019

Audio Video Show 2019

Gdzie:  PGE Narodowy
Kto:  Arek Kłusowski, Olga Polikowska, Stach Bukowski, Lech Janerka
Bilety:  40 – 60 zł, kup na Biletomat.pl

Największe w Polsce targi sprzętu audio-video oraz kina domowego startują już w ten weekend w Warszawie. Na Stadionie Narodowym spotkacie w trakcie trzech dni aż 170 wystawców, którzy zaprezentują Wam 660 marek z całego świata. Będziecie mili możliwość przetestować i zakupić najlepsze sprzęty, z którym wiele nie jest dostępnych na co dzień w Polsce. Jak na muzyczny event przystało nie zabraknie również koncertów! Zagrają Arek Kłusowski, Olga Polikowska oraz Stach Bukowski. Zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii targi w Warszawie


FINK All Give Tour – Warszawa

FINK „All Give Tour” – Warszawa

Gdzie:  Palladium
Kto:  Fink
Bilety:  120 zł, kup na Biletomat.pl

Zespół Fink na czele z genialnym Finem Greenallem wracają do Polski. W najbliższy weekend grupa wystąpi w warszawskim klubie Palladium. Brytyjczycy zaprezentują podczas koncertu utwory ze swojego najnowszego albumu Bloom Innocent. Spodziewajcie się mieszanki rocka, bluesa, soulu folku i innych eksperymentalnych mieszanek gatunkowych, które z pewnością wprowadzą Was w niesamowity muzyczny klimat.

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


Low Roar w Warszawie

low roar warszawa

Gdzie:  BARdzo Bardzo
Kto:  Low Roar
Bilety:  sold out

Kolejny alternatywny artysta, który zaprezentuje się w najbliższy piątek w Warszawie to Low Roar. Muzyk zaprezentuje post rockowe brzmienia z elementami folku i elektroniki, w których wyraźnie słychać charakterystyczne islandzkie wpływy. Podczas kameralnego koncertu w klubie BARdzo Bardzo będziecie mogli usłyszeć zarówno nowy materiał, jak i starsze, przearanżowane kompozycje. zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii alternatywa w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 9 listopada w Warszawie

Xzibit w Warszawie

Xzibit na dwóch koncertach w Polsce

Gdzie:  Palladium
Kto:  Xzibit
Bilety:  120 zł, kup na Biletomat.pl

Ten weekend w Warszawie zakończymy mocnym akcentem, bowiem w Palladium zagra Xzibit. To legenda amerykańskiego hip hopu. Raper przyjedzie do Polski ze swoimi najnowszymi kawałkami, ale nie zabraknie też tony znanych Wam bardzo dobrze hitów. Spodziewajcie się potężnego głosu i niepodrabialnego flow!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.