Widzimy się na mieście – weekend 8 – 10 listopada, Kraków


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Przed nami kolejny długi weekend! Mamy dla Was z tej okazji kilka wydarzeń, które umilą te wolny czas. Do zobaczenia!

Wydarzenia w piątek, 8 listopada w Krakowie

Beerweek Inside 2019

beerweek inside 2019

Gdzie:  Forum Wydarzeń
Bilety:  10 – 15 zł, kup na Biletomat.pl

Beerweek Inside, czyli jeden z największych festiwali piwnych w Polsce już w ten weekend w Krakowie! Pod czas dwóch dni imprezy w Forum Wydarzeń będziecie mieli okazję skosztować elity polskiego kraftu, browarów marek oraz piw z zagranicy. Dajcie się skusić!

Sprawdź inne z kategorii jedzenie w Krakowie


7 Urodziny Prozak 2.0 all friends x open bar

7 Urodziny Prozak 2.0 all friends x open bar! 3 dni!

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  BC GANG$TEPPAZ, Bubblegun aka Third Eye Dimension, DJ Sky, VIT., zebra, Zesty Zest, Discox, Matthew Ka, Oscar Thous, Senthia, Vi, NEEN NAH, zuzaOK, Bubblegun aka Third Eye Dimension, Szanowny, NOVIKA + Mr. Lex, Vacos, CJ
Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Już od piątku, aż przez trzy dni krakowski klub Prozak 2.0 będzie świętował swoje siódme urodziny. Nie możecie tego przegapić! Czekają Was sety wyśmienitych DJów, trzydniowa, taneczna zabawa, prozakowe gadżety oraz OPEN BAR DLA KAŻDEGO. Nie możecie tego przegapić!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 9 listopada w Krakowie

Low Roar w Krakowie

low roar w Krakowie

Gdzie:  Klub Alchemia
Kto:  Low Roar
Bilety:  sold out

W najbliższy piątek w Krakowie zaprezentuje się alternatywny artysta – Low Roar. Muzyk zaprezentuje post rockowe brzmienia z elementami folku i elektroniki, w których wyraźnie słychać charakterystyczne islandzkie wpływy. Podczas kameralnego koncertu w klubie Alchemia będziecie mogli usłyszeć zarówno nowy materiał, jak i starsze, przearanżowane kompozycje. zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii alternatywa w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 10 listopada w Krakowie

Xzibit w Krakowie

Xzibit na dwóch koncertach w Polsce

Gdzie:  Kwadrat
Kto:  Xzibit
Bilety:  120 zł, kup na Biletomat.pl

A w niedzielę w Krakowie mocny akcent, bowiem w Klubie Kwadrat zagra Xzibit. To legenda amerykańskiego hip hopu. Raper przyjedzie do Polski ze swoimi najnowszymi kawałkami, ale nie zabraknie też tony znanych Wam bardzo dobrze hitów. Spodziewajcie się potężnego głosu i niepodrabialnego flow!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie


Kortez Przedpremierowo w Krakowie

Kortez Przedpremierowo

Gdzie:  Opera Krakowska
Kto:  Kortez
Bilety:  129 – 169 zł

Weekend w Krakowie zakończymy w towarzystwie Korteza, który ukoi nasze zszargane weekendowym szaleństwem nerwy. Artysta oprócz dobrze znanych i lubianych utworów zaprezentuje w Operze Krakowskiej materiał ze swojej nadchodzącej, trzeciej płyty. Nie przegapcie i bądźcie jednymi z pierwszych, którzy usłyszą nowe kompozycje Korteza przedpremierowo.

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami kolejny długi weekend! Mamy dla Was z tej okazji kilka wydarzeń, które umilą te wolny czas. Do zobaczenia! Wydarzenia w piątek, 8 listopada w Krakowie Beerweek Inside 2019 Gdzie:  Forum WydarzeńBilety:  10 – 15 zł, kup na Biletomat.pl Beerweek Inside, czyli jeden z największych festiwali piwnych w Polsce już w ten weekend w Krakowie! Pod […]

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →