Widzimy się na mieście – weekend 7 – 9 lutego, Warszawa


06 lutego 2020

Podziel się newsem:

W ten weekend w Warszawie czekać Was będzie cała paleta wydarzeń kulturalnych. Od rozmaitych koncertów, przez stand-up, po imprezy. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 7 lutego w Warszawie

Bang2 – Warszawa IV

Bang2 - Warszawa IV

Gdzie:  COS Torwar
Kto:  Rafał Pacześ, Łukasz „Lotek” Lodkowski, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski
Bilety:  89 zł

Wyśmienitą rozrywkę po całym tygodniu zapewnią Wam na początek weekendu polscy stand-uperzy. Czołówka w postaciach Rafała Paczesia, Łukasza „Lotka” Lodkowskiego, Kacpra Rucińskiego i Rafała Rutkowskiego rozbawi Was do łez w trakcie czwartego warszawskiego występu w ramach Bang2, który odbędzie się już w piątek w hali COS Torwar.

Sprawdź inne z kategorii stand-up w Warszawie


Miuosh x FDG. Orkiestra – Powroty Tour / Warszawa, Progresja

Miuosh x FDG. Orkiestra

Gdzie:  Progresja
Kto:  Miuosh, FDG. Orkiestra
Bilety:  89 zł

Tym, którzy wolą rozpocząć ten weekend muzycznie, polecamy koncert Miuosha w klubie Progresja. Raper wraz z FDG. Orkiestrą będzie podczas niego promował swój najnowszy alum Powroty. Jesteśmy przekonani, że ten wieczór z muzyką Miuosha dostarczy Wam wielu wrażeń!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 8 lutego w Warszawie

Instytut Ambassadors

Instytut Ambassadors

Gdzie:  Smolna
Kto:  Hevner, Szymon Weiss, MANOID, Piotr Figiel, MOIA, Jacek Zelent, Alex Blikst, Avtomat
Bilety:  20 – 30 zł, zapłać przed wejściem

Sobotę rozpoczynamy tanecznie! A jeśli tak, to nigdzie indziej, jak na Smolnej. Tam spotkacie w ten weekend ambasadorów Instytutu, jednej z największych i najpopularniejszych imprez elektronicznych w Polsce. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z tą marką – nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


KABE w Warszawie

kabe wwa

Gdzie:  Remont
Kto:  KABE
Bilety:  40 – 50 zł

Nie zapominamy również o fanach hip-hopu i zapraszamy Was w sobotę do klubu Remont, gdzie zaprezentuje się KABE – młody reprezentant wytwórni Stoprocent, który zaliczył bardzo udany debiut na początku tego roku. Jak wypadnie na żywo? Przekonajcie się już w ten weekend w Warszawie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 9 lutego w Warszawie

Agata Karczewska na żywo w Trójce

Agata Karczewska na żywo w Trójce - 9.02.2020

Gdzie:  Studio im. Agnieszki Osieckiej
Kto:  Agata Karczewska
Bilety:  do zdobycia na antenie radiowej Trójki

W ten weekend w legendarnym studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentuje się Agata Karczewska – jedyna artystka w Polsce, która sukcesywnie przełamuje stereotypy i wprowadza country oraz bluesa do mainstreamowych przestrzeni. Czy country może być wartościową muzyką? Okazuje się, że tak! A jeśli nie wierzycie – koniecznie przyjdźcie na koncert Agaty Karczewskiej w Warszawie.

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

W ten weekend w Warszawie czekać Was będzie cała paleta wydarzeń kulturalnych. Od rozmaitych koncertów, przez stand-up, po imprezy. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 7 lutego w Warszawie Bang2 – Warszawa IV Gdzie:  COS TorwarKto:  Rafał Pacześ, Łukasz „Lotek” Lodkowski, Kacper Ruciński, Rafał RutkowskiBilety:  89 zł Wyśmienitą rozrywkę po całym tygodniu zapewnią Wam na początek weekendu polscy stand-uperzy. Czołówka […]

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →