Widzimy się na mieście – weekend 7 – 9 lutego, Kraków


06 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zapraszamy na kolejny weekend w Krakowie, który - jak zawsze - dostarczy Wam wielu muzycznych doznań. Do zobaczenia na mieście!

Wydarzenia w piątek, 7 lutego w Krakowie

Runforrest : ARS LATRANS Experience + AFTER

Runforrest : ARS LATRANS Experience + AFTER

Gdzie:  CYRKI
Kto:  runforrest
Bilety:  25 – 35 zł

Weekend w Krakowie rozpocznie runforrest – młody artysta, którego z pewnością warto mieć na oku. Choć na swoim koncie ma zaledwie dwie EPki – został już okrzyknięty jednym z najciekawszych debiutantów ostatniego czasu. W ten weekend w Krakowie zagra wyjątkowy, intymny koncert, podczas którego mogą wydarzyć się rzeczy niebywałe. Sprawdźcie!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


AFRICAsound x Prozak 2.0

AFRICAsound x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Senthia, Matthew Ka
Bilety:  10 – 20 zł

Zmieniamy znacznie klimat z spokojnego i romantycznego na elektroniczny i intensywny, czyli – Prozak 2.0! Tam, tym razem usłyszycie najciekawsze brzmienia prosto z Afryki. Przenieście się w ten weekend do gorącego lata!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 8 lutego w Krakowie

Pankoteka 2020

Pankoteka 2020 - 08.02.2020 Kraków

Gdzie:  Klub Kwadrat
Kto:  Nauka o Gównie, Uliczny Opryszek, Cela nr 3, Sajgon, Stan Oskarżenia, Leniwiec, Defloracja, THCulture, Mamusiu Ratuj
Bilety:  50 – 90 zł

Prawdziwe święto rocka, punka i metalu już w ten weekend w Krakowie. Żaden miłośnik ciężkich brzmień nie powinien przegapić Pankoteki, która już w sobotę wystartuje w studenckim Klubie Kwadrat. Zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty rock / metal w Krakowie


Krak Up Ósmy

Krak Up Ósmy

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  KTLH, Pastwa, DZMK, CEZETEN, Not So Pro, HiTrash, P98, DJ Gretzky, Kenjah, Kontrol, Impolite, TRMTK, CooL Bid, Dziubass
Bilety:  15 – 20 zł

Ósma edycja krakowskiego Krak Up prezentuje się niczym mini festiwal w środku zimy. Na szczęście ogromna ilość doskonałych producentów zadba o to, aby tej nocy było Wam naprawdę gorąco. Nie może Was zabraknąć w ten weekend na Szpitalnej 1!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.