Widzimy się na mieście – weekend 6 – 8 grudnia, Kraków


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Mikołajkowy weekend w Krakowie! Sprawcie sobie prezent i wybierzcie się na świetny koncert lub genialną imprezę. Oto nasz weekendowo-prezentowy poradnik!

Wydarzenia w piątek, 6 grudnia w Krakowie

EABS w Krakowie

EABS w Krakowie

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  EABS
Bilety:  50 – 60 zł

Na Mikołajki w Krakowie zagra grupa EABS, czyli jazz na współcześnie i z zupełnie świeżym podejściem. Zespół podbija ostatnimi czasy największe polskie sceny, a w ten weekend podbije również Kraków i mamy nadzieję – Wasze gusta!

Sprawdź inne koncerty jazz w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 7 grudnia w Krakowie

Flirtini & Friends x Prozak 2.0

Flirtini & Friends x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Flirtini, Bleq
Bilety:  20 – 30 zł

A w sobotę będziemy tańczyć! Klub Prozak 2.0 przejmie ekipa Flirtini i przyjaciół w kładzie: Ment XXL, Jedynak o Bleq, którzy zdecydowanie podkręcą tempo tego weekendu w Krakowie. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Krakowie


Roomieńce – Luneta Nocą, Kraków

Roomieńce / Luneta Nocą / Kraków

Gdzie:  Luneta Nocą
Kto:  Roomieńce
Bilety:  20 – 25 zł

Roomieńce to młody zespół z Trójmiasta, który z pewnością Was oczaruje. Ich romantyczne, poetyckie i pełne emocji kompozycje sprawią, że zakochacie się w tej trójce, a rumieńce same wyskoczą na Waszych twarzach. Spędźcie ten wyjątkowy wieczór w Luneta Nocą!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 8 grudnia w Krakowie

Łąki Łan – Kraków, Studio

ŁĄKI ŁAN I Kraków 08.12 I Studio

Gdzie:  Studio
Kto:  Łąki Łan
Bilety:  59 – 95 zł

W niedzielę dalej będziemy tańczyć! Tym razem za sprawą zespołu Łąki Łan, który w ten weekend zaprezentuje w Krakowie szalony materiał ze swojej najnowszej płyty Raut. Zapraszamy do klubu Studio!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Tęskno w Krakowie

tęskno - między nami

Gdzie:  Klub Studencki Żaczek
Kto:  Tęskno
Bilety:  45 zł, kup na Biletomat.pl

Albo możecie zanurzyć się w spokojne kompozycje grupy Tęskno, który na zakończenie tego weekendu zaprezentuje się w Krakowie. Nie będzie to jednak zwykły koncert dobrze znanego Wam już Tęskno, bo tym razem zespół wystąpi w nowej, odmienionej formule. Sprawdźcie, co Was czeka w niedzielę w Klubie Studenckim Żaczek!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Mikołajkowy weekend w Krakowie! Sprawcie sobie prezent i wybierzcie się na świetny koncert lub genialną imprezę. Oto nasz weekendowo-prezentowy poradnik! Wydarzenia w piątek, 6 grudnia w Krakowie EABS w Krakowie Gdzie:  Szpitalna 1Kto:  EABSBilety:  50 – 60 zł Na Mikołajki w Krakowie zagra grupa EABS, czyli jazz na współcześnie i z zupełnie świeżym podejściem. Zespół podbija ostatnimi czasy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →