Widzimy się na mieście – weekend 4 – 6 października, Warszawa


04 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W ten weekend w Warszawie na pewno nie będziecie się nudzić. Sprawdźcie, najciekawsze wydarzenia w mieście!

Wydarzenia w piątek, 4 października w Warszawie

KęKę w Warszawie

KęKę • Mr KęKę • Warszawa 04/10/2019- SOLD OUT

Gdzie:  Palladium

Kto:  KęKę

Bilety:  sold out

Mr. KęKę już w ten weekend w Warszawie! Raper nie próżnuje. Niedawno premierę miał jego kolejny, piąty już w dyskografii album, z którym KęKę od razu wyruszył w Polskę. W piątek artysta wystąpi w Palladium, gdzie nie zabraknie charakterystycznych dla stylu rapera gorzkich, refleksyjnych numerów jak i prześmiewczo-dowcipnych kawałków na temat otaczającej nas rzeczywistości. Wpadnijcie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Peja/Slums Attack – Warszawa

Peja/Slums Attack 27/09/19 Kraków

Gdzie:  ISKRA

Kto:  Peja/Slums Attack

Bilety:  35 – 40 zł, kup na Biletomat.pl 

Równolegle w klubie ISKRA Peja będzie promował długo wyczekiwany album 25_godzin z 2018 roku, który stworzył wraz z producentem Magierą. Usłyszycie również ich wspólne, najnowsze dzieło – płytę G.O.A.T. Peja to jedna z najważniejszych postaci w polskim hip-hopie. Nie może Was zabraknąć na jego koncercie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 5 października w Warszawie

GonKon 2019 – SZUM

krzysztof gonciarz gonkon

Gdzie:  Studio Tęcza

Kto: Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz, Ajgor Ignacy, Kasia Mecinski, Weronika Truszczyńska, Gargamel, Dawid Myśliwiec, Kasia Gandor, Masny Rafał

Bilety:  79 – 99 zł

GonKon to największa w Polsce impreza związana z internetem powstała z inicjatywy youtubera Krzysztofa Gonciarza. W sobotę, w przestrzeniach Studia Tęcza spotkacie twórców internetowych, będziecie mogli podziwiać instalacje artystyczne, pokazy audiowizualne oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie hasło Szum. Przyjdźcie sprawdzić jak zostanie on przedstawiony na GonKonie!

Sprawdź inne akcje miejskie w Warszawie


Blackbear, Klub Stodoła

Blackbear w Warszawie

Gdzie:  Stodoła

Kto:  Blackbear

Bilety:  99 zł, kup na Biletomat.pl

Amerykański piosenkarz, autor tekstów i producent już w ten weekend wystąpi w Polsce. Poszukujący wciąż nowych, oryginalnych brzmień Blackbear łączy w swojej twórczości liczne gatunki od nostalgicznego indie popu po taneczną elektronikę i a nawet rap. Z pewnością takich przebojów jak idfc czy do re mi nie zabraknie na sobotnim koncercie w warszawskiej Stodole. Zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 6 października w Warszawie

Hooverphonic w Warszawie

Hooverphonic 6.10 | Progresja, Warszawa

Gdzie:  Progresja

Kto:  Hooverphonic

Bilety:  150 zł, kup na Biletomat.pl

Belgijski zespół Hooverphonic będący ikoną trip hopu przyjeżdża w ramach swojej europejskiej trasy do Polski. W ramach koncertu w Warszawie będzie promować swój najnowszy album Looking For Stars nagrany z nową wokalistką Luka Cruysberghs. Efekty tej współpracy już w ten weekend w klubie Progresja!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: