Widzimy się na mieście – weekend 4 – 6 października, Kraków


04 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W Krakowie w ten weekend dzieje się naprawdę wiele! Sprawdźcie co się dzieje i nie przegapcie najlepszych wydarzeń kulturalnych w Waszym mieście!

Wydarzenia w piątek, 4 października w Krakowie

Rave or not to Rave x Prozak 2.0

Rave or not to Rave x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Discox, Oscar Thous

Bilety:  20 – 30 zł, zapłać przed wejściem

Taneczne rozpoczęcie weekendu w Krakowie! W klubie Prozak 2.0 jak zawsze najlepszy rave, a tym razem zadbają o to Discox oraz Oscar Thous. gwarantowana najlepsza zabawa i najbardziej intensywne muzyczne emocje!

Sprawdź inne imprezy elektroniczne w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 5 października w Krakowie

The best of Ania Dąbrowska – Kraków, Klub Studio

The best of ania dąbrowska / Kraków

Gdzie:  Klub Studio

Kto:  Ania Dąbrowska

Bilety:  60 – 120 zł

Ania Dąbrowska ponownie zaprezentuje najlepsze i największe przeboje z całego przekroju swojej twórczości. W Krakowie artysta wystąpi już w najbliższą sobotę. Podczas koncertu usłyszycie zarówno utwory z debiutanckiego albumu wokalistki, jak i największe hity ostatnich lat, takie jak Dreszcze, czy Nieprawda. To wszystko w Klubie Studio – zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


GEDZ w Krakowie – koncert premierowy Bohema

GEDZ w Krakowie ! Koncert premierowy

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Gedz

Bilety:  40 zł

Bohema zabrzmi premierowo w Krakowie już w ten weekend! To najnowszy, piąty solowy album Gedza, na którym raper prezentuje awangardowe podejście do rapu i nie boi się eksperymentować. Czym Gedz ponownie zaskoczy swoich słuchaczy? Przekonajcie się w sobotę w klubie Prozak 2.0!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 6 października w Krakowie

Unsound Kraków 2019: Solidarity

Unsound Kraków 2019 Solidarity

Gdzie:  Kraków

Kto:  Baby Meelo, Balazs Pandi & Mikołaj Trzaska, Bambounou, Lutto Lento, Bartosz Kruczyński & Poly Chain, The Caretaker & Weirdcore, Emptyset, Eris Drew, Octo Octa, Forest Swords, Hildur Gudnadóttir, Chris Watson, Sam Slater, LOTTO, object blue, Seltron 400, Sunn O))), WIXAPOL S.A., ZAMILSKA, Zimpel/Shackleton i inni

Bilety:  30 – 540 zł

Unsound to festiwal, który pozwala odkryć nowe brzmienia scen muzyki niezależnej, eksperymentalnej z naciskiem na jej elektroniczną i klubową odmianę. Unsound to także liczne panele dyskusyjne i część poświęcona kinematografii. To przede wszystkim wielopłaszczyznowa impreza, której twórcy nie boją się ryzykować i chcą odkrywać przed swoimi fanami nowe przestrzenie. Dajcie się porwać temu niezwykłemu wydarzeniu, które startuje już w ten weekend w Krakowie!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie


Roksana Węgiel: The X Tour Roxie – Kraków

Roksana Węgiel The X Tour Roxie Kraków

Gdzie:  Klub Kwadrat

Kto:  Roksana Węgiel

Bilety:  49 – 999 zł

Fenomen i objawienie sceny pop zaprezentuje się w niedzielę w krakowskim Klubie Kwadrat! Debiutancki album Roksany Węgiel zachwycił nie tylko liczne rzesze jej fanów, ale również krytyków, którzy młodej wokalistce wróżą długą i owianą sukcesami karierę. Jak artystka poradzi sobie z dużą klubową sceną? Przekonajcie się już w ten weekend!

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: