Widzimy się na mieście – weekend 31 stycznia – 2 lutego, Warszawa


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Ten weekend w Warszawie obfituje w wyjątkowe wydarzenia muzyczne. Czekają Was festiwale i niezwykłe koncerty w niespotykanych formułach. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Warszawie

SB FFestival vol. 4 COS Torwar

SB FFestival vol. 4 COS Torwar

Gdzie: Torwar
Kto: DJ Johny, Białas, MAJOR SPZ, Solar, Beteo, White 2115, Adi Nowak, MATA, Bedoes, Jan – rapowanie, KACPERCZYK, Szpaku, Moli, Deys, The Grimmy, 2115 Gang, Oki, SBM Starter i inni
Bilety: 80 zł

Prawdziwa gratka dla fanów hip hopu na początek tego weekendu w Warszawie! W piątek w Torwarze wystartuje już czwarta edycja SB FFestival! Oprócz przedstawicieli SBM Label na scenie zobaczycie również wielu zaproszonych specjalnie na tę okazję gości. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 1 lutego w Warszawie

Mary Komasa z orkiestrą w Warszawie

mary komasa z orkiestrą

Gdzie: Teatr Syrena
Kto: Mary Komasa, Orkiestra Sinfonia Viva
Bilety: 90 – 800 zł

Wyjątkowy koncert Mary Komasy już w ten weekend w Warszawie! Wyjątkowy, bo artystka zaprezentuje swój materiał, między innymi z najnowszej płyty Disarm, w towarzystwie Orkiestry Sinfonia Viva. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezwykłe, muzyczne doświadczenie. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Warszawie


MTV Unplugged Kasia Kowalska + goście specjalni

MTV Unplugged Kasia Kowalska + goście specjalni

Gdzie: Torwar
Kto: Kasia Kowwalska + goście
Bilety: 89 zł

Kolejne wyjątkowe wydarzenie, które czeka Was w ten weekend w Warszawie. Tym razem Kasia Kowalska wystąpi w hali COS Torwar w akustycznej formule, w ramach cyklu MTV Unplugged. Jednocześnie artystka będzie tego wieczoru celebrować 25-lecie swojej działalności scenicznej. To będzie niezwykły wieczór!

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Warszawie


SnowFest Festival On Tour – NIEBO

SnowFest Festival On Tour | NIEBO

Gdzie: NIEBO
Kto: Last Robots, Nowosad, Harper, Major F
Bilety: 20 zł, zapłać przed wejściem

SnowFest startuje już za miesiąc w malowniczym i (miejmy nadzieję) zimowym Szczyrku! Tymczasem impreza wyruszyła w imprezową trasę po Polsce i już w ten weekend zawita do klubu NIEBO w Warszawie! Mimo zimowej aury wydarzenia, organizatorzy zapewniają tej nocy gorącą, taneczną zabawę!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 2 lutego w Warszawie

Illusion / 2.02 / Proxima, Warszawa

Illusion / 2.02 / Proxima, Warszawa

Gdzie: Proxima
Kto: Illusion
Bilety: 65 – 70 zł, kup na Biletomat.pl

Potężne, muzyczne uderzenie na zakończenie weekendu w Warszawie, czyli zespól Illusion, który zagra w niedzielę w klubie Proxima. Mocna sekcja rytmiczna, chropowate gitary i energetyczny wokal Tomasza „Lipy” Lipnickiego dostarczą Wam wielu wrażeń tego wieczoru. Polecamy i zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty rock / metal w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Ten weekend w Warszawie obfituje w wyjątkowe wydarzenia muzyczne. Czekają Was festiwale i niezwykłe koncerty w niespotykanych formułach. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Warszawie SB FFestival vol. 4 COS Torwar Gdzie: TorwarKto: DJ Johny, Białas, MAJOR SPZ, Solar, Beteo, White 2115, Adi Nowak, MATA, Bedoes, Jan – rapowanie, KACPERCZYK, Szpaku, Moli, Deys, The […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →