Widzimy się na mieście – weekend 31 stycznia – 2 lutego, Kraków


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

To będzie kolejny imprezowy i taneczny weekend w Krakowie! Nie zbraknie jednak spokojniejszych przystanków w postaci świetnych koncertów.

Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Krakowie

Poliż Techno x AGIM & Deas x Prozak 2.0

prozak 2.0

Gdzie: Prozak 2.0
Kto: Poliż Techno, AGIM, Deas
Bilety: 10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Weekend w Krakowie zaczynamy w tanecznym stylu. A jeśli taniec i impreza to nigdzie indziej niż w klubie Prozak 2.0! W piątek najlepsze elektroniczne brzmienia zaserwują Wam tam AGIM oraz Deas. Bądźcie!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 1 lutego w Krakowie

Waglewski Fisz Emade – Kraków

Waglewski Fisz Emade • Kraków • 01.02.2020

Gdzie: Nowohuckie Centrum Kultury
Kto: Wojciech Waglewski, Fisz, Emade
Bilety: 100 zł

W ten weekend w Krakowie zaprezentują się również państwo Waglewscy. Będzie to międzypokoleniowe spotkanie ojca i synów na jednej scenie. Artyści przypomną na żywo swój ostatni wspólny album z 2013 roku. Zapraszamy w sobotę do Nowohuckiego Centrum Kultury!

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Krakowie


Go Girls! x Prozak 2.0

Go Girls! x Prozak 2.0

Gdzie: Prozak 2.0
Kto: LuLu Malina, Senthia
Bilety: 10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

W sobotę wracamy potańczyć do klubu Prozak 2.0. Tym razem jednak stery przejmą tam dziewczyny. W ramach cyklu Go Girls! usłyszycie zatem selekcje LuLu Malina oraz Senthia. Nie może Was zabraknąć, zwłaszcza, że na barze czekać Was będzie niezła promka! :)

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 2 lutego w Krakowie

Miuosh x FDG. Orkiestra – Powroty Tour, Kraków, Studio

miuosh trasa powroty

Gdzie: Studio
Kto: Miuosh, FDG. Orkiestra
Bilety: 89 zł

Weekend w Krakowie zakończymy z Miuoshem. Jego nowy album Powroty właśnie ujrzał światło dzienne. To połączenie rapu, elektroniki i alternatywnych brzmień, które z pewnością zrobią na Was wrażenie na żywo. Przekonajcie się w niedzielę w klubie Studio!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

To będzie kolejny imprezowy i taneczny weekend w Krakowie! Nie zbraknie jednak spokojniejszych przystanków w postaci świetnych koncertów. Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Krakowie Poliż Techno x AGIM & Deas x Prozak 2.0 Gdzie: Prozak 2.0Kto: Poliż Techno, AGIM, DeasBilety: 10 – 20 zł, zapłać przed wejściem Weekend w Krakowie zaczynamy w tanecznym stylu. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →