Widzimy się na mieście – weekend 29 listopada – 1 grudnia, Warszawa


28 listopada 2019

Podziel się newsem:

Kolejny weekend już rysuje się na horyzoncie. Co ciekawego czeka Was tym razem na mieście w Warszawie? Przekonajcie się! Do zobaczenia!

Wydarzenia w piątek, 29 listopada w Warszawie

Youth Novels w Warszawie

Youth Novels

Gdzie:  Skład Butelek
Kto:  Youth Novels
Bilety:  20 zł

Weekend w Warszawie zaczynamy od klimatycznego koncertu Youth Novels. To młody, poznański duet, który tworzy muzykę z pogranicza indie popu i folku, wykorzystując w tym nawet elementy elektroniki. Wszystko to otoczone jest aurą nastrojowego mroku i tajemnicy. Okryjcie ją już w piątek, w Składzie Butelek!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 30 listopada w Warszawie

Parov Stelar w Polsce

Parov Stelar w Polsce

Gdzie:  Torwar
Kto:  Parov Stelar
Bilety:  149 – 189 zł, kup na Biletomat.pl

W sobotę w Warszawie zagra światowa gwiazda muzyki elektronicznej. To Parov Stelar, który zaprezentuje w hali COS Torwar swoje zupełnie nowe show, promującą najnowszą, muzyczną trylogię producenta – Voodoo Sonic. To będzie prawdziwe widowisko, którego nie możecie przegapić!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


DUSS, Cocolino, Beskres by KAMP! / Smolna

Midland, Boris

Gdzie:  Smolna
Kto:  DUSS, Cocolino, KAMP!

Jak co weekend, również i tym razem zapraszamy Was na Smolną. W sobotę zagra tam prawdziwa śmietanka polskiej sceny elektronicznej w składzie: DUSS, Cocolino oraz KAMP! ze swoim nowym cyklem Beskres. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Warszawie


Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Tomek Lipiński, Róże Europy

Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Tomek Lipiński, Róże Europy

Gdzie:  Progresja
Kto:  Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Tomek Lipiński
Bilety:  70 – 90 zł

Mamy coś również dla fanów klasycznego rocka. W sobotę w klubie Progresja zagrają aż cztery kultowe kapele: Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji oraz Tomek Lipiński, były członek takich zespołów jak Tilt, czy Brygada Kryzys. Niestety bilety już są wyprzedane. Mamy jednak nadzieję, że udało Wam się je zdobyć i spędzicie ten wyjątkowy wieczór w Warszawie w tak zacnym, muzycznym towarzystwie.

Sprawdź inne koncerty rock w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 1 grudnia w Warszawie

Stachursky / Doskozzza Tour 2K19 / Warszawa

Stachursky / Doskozzza Tour 2K19 / Warszawa 1.12.2019!

Gdzie:  Stodoła
Kto:  Stachursky
Bilety:  39 – 119 zł

To będzie prawdziwe zwieńczenie tego weekendu i kropka nad i. W niedzielę bowiem, warszawska Stodoła zapłonie, a podpali ją Wielki Etyzer w postaci Stachurskiego! Szykuje się szalony wieczór, przy równie szalonych brzmieniach. Sprawdźcie sami, co się będzie działo!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Kolejny weekend już rysuje się na horyzoncie. Co ciekawego czeka Was tym razem na mieście w Warszawie? Przekonajcie się! Do zobaczenia! Wydarzenia w piątek, 29 listopada w Warszawie Youth Novels w Warszawie Gdzie:  Skład ButelekKto:  Youth NovelsBilety:  20 zł Weekend w Warszawie zaczynamy od klimatycznego koncertu Youth Novels. To młody, poznański duet, który tworzy muzykę z pogranicza indie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.