Widzimy się na mieście – weekend 27 – 29 września, Kraków


26 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na nadchodzący weekend w Krakowie mamy coś zarówno dla miłośników hip-hopu, wielbicieli starszych brzmień oraz pasjonatów kultury Japońskiej. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 27 września w Krakowie

Above The Rest x KRK RAP FEST w Krakowie

Above The Rest x KRK RAP FEST x Zet Pe Te

Gdzie:  Zet Te Pe

Kto:  Zeamsone, PlanBe, Deys, Tuzza, Smolasty, Pikers

Bilety:  60 – 80 zł

Weekend w Krakowie otwieramy drugą edycją hip-hopowego festiwalu – Above The Rest. W tym roku zagrają dla Was: PlanBe, Zeamsone, Deys, The Grimmy, TUZZA, Smolasty oraz Pikers, dla których rap to styl życia. Jeśli dla Was także – musicie się pojawić w piątek w klubie Zet Te Pe!

Sprawdź inne imprezy hip hop w Krakowie!


Gwiazdy dla Białej Gwiazdy 1. urodziny Socios Wisła

Gwiazdy dla Białej Gwiazdy 1. urodziny Socios Wisła

Gdzie:  Hala Towarzystwa Sportowego Wisła

Kto:  Organek, Bednarek, Mateusz Ziółko, Myslovitz, Sonbird

Bilety:  25 – 50 zł, kup na eBilet.pl

Wyjątkowa inicjatywa będzie się również odbywać w Hali Towarzystwa Sportowego Wisła. Tam odbędzie się już drugi koncert charytatywny z cyklu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy. Zagrają Organek, Bednarek, Mateusz Ziółko, Myslovitz oraz Sonbird. Dodatkowo będziemy świętować pierwsze urodziny Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków, a dochód z zakupu biletów zostanie przekazany na rozwój Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Szczytny cel – warto!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie!


Peja/Slums Attack 27 – Kraków

Peja/Slums Attack 27/09/19 Kraków

Gdzie:  Klub Kwadrat

Kto:  Peja/Slums Attack

Bilety:  35 – 40 zł, kup na Biletomat.pl

Na koncercie w Krakowie Peja będzie promował długo wyczekiwany album 25_godzin z 2018 roku, który stworzył wraz z producentem Magierą oraz ich wspólne najnowsze dzieło – płytę G.O.A.T. Jedna z najważniejszych postaci w polskim hip-hopie zagra już w ten weekend w Klubie Kwadrat. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie!


Ars Latrans Festival Kraków

Ars Latrans Festival Kraków

Gdzie:  Forum Wydarzeń

Kto:  ARS LATRANS Orchestra (Bass Astral, Clock Machine, dybinski), Daniel Drumz, Hatti Vatti, Foxall, PAIDE, Gaijin Blues, RAT KRU, Jan Serce i inni

Bilety:  39 – 59 zł

Ars Latrans to interdyscyplinarny festiwal sztuki, na który składają się koncerty, DJ sety, wystawy, kino, performance, animacje, dyskusje, instalacje, wizualizacje i wiele innych dziedzin artystycznych. Wszystko to inspirowane jest kulturą japońską. Podczas wydarzenia zaprezentują się topowi artyści tacy jak zespół Clock Machine, czy Bass Astral. Nie przegapcie tak wyjątkowego wydarzenia!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie!


Wydarzenia w niedzielę, 29 września w Krakowie

Budka Suflera „45 lat! Powrót do korzeni” – Kraków

Budka Suflera "45 lat! Powrót do korzeni" - Kraków

Gdzie:  Tauron Arena

Kto:  Budka Suflera

Bilety:  59 – 99 zł, kup na eBilet.pl

Budka Suflera powraca na scenę. Legendarny zespół, po zmianie wokalisty reaktywował się i wyrusza w trasę z okazji swojego 45-lecia. Największe przeboje grupy wybrzmią w największych halach koncertowych w Polsce. W Krakowie będzie to Tauron Arena. Budka Suflera przejmie ten obiekt już w ten weekend. Zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: