Widzimy się na mieście – weekend 24 – 26 stycznia, Warszawa


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Przed nami koncertowy weekend w Warszawie. Od popu i rocka, przez hip hop, aż po elektronikę. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wydarzenia w piątek, 24 stycznia w Warszawie

Michael Malarkey w Warszawie

michael malarkey koncert w polsce

Gdzie:  Proxima
Kto:  Michael Malarkey
Bilety:  75 zł, kup na Biletomat.pl

Weekend w Warszawie rozpoczynamy od koncertu Michaela Malarkey’a w klubie Proxima. Gwiazda serialu Pamiętniki Wampirów zaprezentuje autorskie, mroczne połączenie indie i folku. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


Sarius w Warszawie, Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Sarius w Warszawie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Gdzie:  ISKRA
Kto:  Sarius
Bilety:  40 zł

Fani hip hopu nie mogą przegapić koncertu Sariusa, który odbędzie się w piątek w klubie ISKRA. Raper zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, który pokrył się złotem! Z pewnością nie zabraknie również starszych klasyków. Przekonajcie się!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Kamp! w Niebie

Kamp! w Niebie - 24.01

Gdzie:  NIEBO
Kto:  KAMP!
Bilety:  39 – 59 zł

Z kolei w taneczną podróż po otchłaniach elektroniki zabierze Was zespół KAMP!, który w ten weekend zaprezentuje swój live act w klubie NIEBO. Spodziewajcie się sporej dawki improwizacji i nieoczywistych rozwiązań muzycznych. Będzie intensywnie, duszno i energetycznie zarazem!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


Artyści dla Mai #proszęolek, Klub Stodoła

Artyści dla Mai #proszęolek, 24.01.2020, Klub Stodoła

Gdzie:  Stodoła
Kto:  Michał Szpak, Baron, Tomson, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł, Alicja Szemplińska, Anika Dąbrowska, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk, Kuba Dąbrowski, 4dreamers, Adam Kubera
Bilety:  50 – 100 zł

Koncert Artyści dla Mai #proszęolek, który odbędzie się w ten weekend w warszawskiej Stodole to kolejna z serii imprez, która jednoczy muzyków polskiej sceny w szczytnym celu, bowiem cały dochód z koncertu zostanie przekazany na operację dla wokalistki Mai Kapłon, która walczy o życie i możliwość powrotu na scenę. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 25 stycznia w Warszawie

Beacon w Warszawie

Beacon w warszawskiej Hydrozagadce

Gdzie:  Hydrozagadka
Kto:  Beacon
Bilety:  60 – 70 zł, kup na Biletomat.pl

Na koniec tego weekendu w Warszawie proponujemy Wam koncert amerykańskiego duetu Beacon. Minimalistyczne, uduchowione, a jednocześnie taneczne ballady zawładną w sobotni wieczór Hydrozagadką i Waszymi ciałami. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami koncertowy weekend w Warszawie. Od popu i rocka, przez hip hop, aż po elektronikę. Każdy znajdzie coś dla siebie! Wydarzenia w piątek, 24 stycznia w Warszawie Michael Malarkey w Warszawie Gdzie:  ProximaKto:  Michael MalarkeyBilety:  75 zł, kup na Biletomat.pl Weekend w Warszawie rozpoczynamy od koncertu Michaela Malarkey’a w klubie Proxima. Gwiazda serialu Pamiętniki Wampirów zaprezentuje autorskie, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →