Widzimy się na mieście – weekend 24 – 26 stycznia, Kraków


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Koncerty, imprezy i warsztaty muzyczne. To wszystko czeka Was w ten weekend w Krakowie. Sprawdźcie, czego nie powinniście przegapić!

Wydarzenia w sobotę, 25 stycznia w Krakowie

Catz ‘N Dogz x Prozak 2.0

Catz ‘N Dogz x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Catz 'N Dogz, Discox, Senthia
Bilety:  30 zł, kup na Biletomat.pl

Weekend w Krakowie nie może się obyć bez wizyty w klubie Prozak 2.0. Właśnie tam zapraszamy Was w sobotę, kiedy to stery przejmie kolektyw Catz 'N Dogz. Oprócz nich usłyszycie również Discox oraz Senthia. To będzie dłuuuga noc!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Krakowie


Teledyskoteka Kosmiczna feat. Bass Astral

Teledyskoteka Kosmiczna feat. Bass Astral

Gdzie:  VRCafe
Kto:  Bass Astral
Bilety:  bezpłatne

Kosmiczny melanż z Bass Astralem już w ten weekend w Krakowie! Kuba Tracz, który na co dzień tworzy duet elektroniczny z Igorem Walaszkiem zaprasza do VRCafe, gdzie obdaruje Was brzmieniami nie z tej planety. Tematem przewodnim imprezy jest kosmos, więc będzie naprawdę odlotowo!

Sprawdź inne imprezy w Krakowie


Neurodydaktyka #25 – 3 lata – Drum&Bass / Acid / Tekno

Neurodydaktyka #25 – 3 lata – Drum&Bass / Acid / Tekno

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  Sick, BarneyDnb, BUA, Eternal, KPK, Shandrill, Outta_8, Retail, Robak, Siara, Włochu
Bilety:  15 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Szpitalna 1 to, zaraz obok Prozak 2.0, miejsce na imprezowej mapie Krakowa, którego przegapić nie można. Co wydarzy się tam w nadchodzący weekend? Kolejna impreza z cyklu Neurodydaktyka, którą tym razem uświetnią Sick, BarneyDnb, BUA, Eternal, KPK, Shandrill, Outta_8, Retail, Robak, Siara oraz Włochu. Zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 26 stycznia w Krakowie

Songwriting z Arkiem Kłusowskim

Songwriting z Arkiem Kłusowskim

Gdzie:  Akademia Wokalna Sound of Voice
Kto:  Arek Kłusowski
Bilety:  120 – 200 zł

Na zakończenie weekendu w Krakowie proponujemy Wam wyjątkowe warsztaty z sonwritingu! Poprowadzi je Arek Kłusowski – autor testów i kompozytor, którego debiutancki album Po drugiej stronie odnosi spore sukcesy. Artysta opowie Wam co zrobić, żeby napisać dobry tekst i skąd czerpać inspiracje. Nie przegapcie!

Sprawdź inne warsztaty w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Koncerty, imprezy i warsztaty muzyczne. To wszystko czeka Was w ten weekend w Krakowie. Sprawdźcie, czego nie powinniście przegapić! Wydarzenia w sobotę, 25 stycznia w Krakowie Catz ‘N Dogz x Prozak 2.0 Gdzie:  Prozak 2.0Kto:  Catz 'N Dogz, Discox, SenthiaBilety:  30 zł, kup na Biletomat.pl Weekend w Krakowie nie może się obyć bez wizyty w klubie Prozak 2.0. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →