Widzimy się na mieście – weekend 22 – 24 listopada, Poznań


21 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Co się będzie działo w nadchodzący weekend w Poznaniu? Zdradzimy Wam, że z pewnością będzie bardzo tanecznie. Przekonajcie się!

Wydarzenia w piątek, 22 listopada w Poznaniu

Łąki Łan w Poznaniu

łąki łan 22.11

Gdzie:  Tama
Kto:  Łąki Łan
Bilety:  sold out

Energetyczny zastrzyk endorfin na początek weekendu w Poznaniu zapewni zespół Łąki Łan. Muzycy zaprezentują w klubie Tama swój najnowszy materiał z wydanej kilka dni temu płyty Raut. Jakby komuś jeden wieczór z tymi szalonymi dźwiękami nie wystarczył, to grupa zagra w Poznaniu dwa koncerty: w piątek oraz w sobotę. Niestety bilety na oba wydarzenia błyskawicznie się wyprzedały, więc mamy nadzieję, że udało Wam się zaopatrzyć w swoje!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Poznaniu.


Acid Plant: Surgeon w Tamie

tama

Gdzie:  Tama
Kto:  Surgeon, Feelaz, Essence
Bilety:  30 zł, kup na Biletomat.pl

Po piątkowym koncercie Łąki Łan nie opuszczajcie parkietu Tamy, bowiem za deckami staną Surgeon, Feelaz oraz Essence i zadbają o to, aby kolejna odsłoną cyklu Acid Plant była najbardziej taneczną imprezą tego weekendu. Zapowiada się wyjątkowa noc!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu.


2. Urodziny Schronu: 14h non stop

schron

Gdzie:  Schron
Kto:  Marcus Worgull, Boarding Pass, Grażyna Biedroń, INA WEST, Korea, Impact, No_contact, Spete, Potocki

To jednak nie jedyna propozycja, jaką mamy dla fanów elektroniki na ten weekend w Poznaniu. Swoje drugie urodziny będzie również obchodzić jeden z ulubionych klubów miłośników tego gatunku muzyki – Schron. Tam będziemy się bawić tak, jak zagrają nam Marcus Worgull, Boarding Pass, Grażyna Biedroń, INA WEST, Korea, Impact, No_contact, Spete, Potocki, a z pewnością zagrają dobrze. Przekonajcie się!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Poznaniu.


Wydarzenia w niedzielę, 24 listopada w Poznaniu

The Paper Kites w Poznaniu

the paper kites w polsce

Gdzie:  Blue Note
Kto:  The Paper Kites
Bilety:  59 zł, kup na Biletomat.pl

Indie rockowy, a nawet folkowy zespół The Paper Kites z Australii już w ten weekend zagra w Poznaniu! Podczas koncertu w klubie Blue Note muzycy zaprezentują w większości materiał ze swojej najnowszej płyty On The Corner Whee You Live. Bądźcie!

Sprawdź inne koncerty rock w Poznaniu.


Katarzyna Nosowska – Zmalowane Wrota, Poznań

Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota Poznań 24.11.2019

Gdzie:  Sala Ziemi
Kto:  Katarzyna Nosowska
Bilety:  sold out

Zmalowane Wrota, czyli najnowszy projekt Katarzyny Nosowskiej, który pozostaje największą zagadką tej jesieni. Z pewnością nie będzie to koncert, nie będzie też stand up. Czym w takim razie będzie wydarzenie kryjące się pod nazwą Zmalowane Wrota? Tajemnica zostanie rozwiązana już w ten weekend, a dokładnie w niedzielę w Sali Ziemi w Poznaniu. Mamy nadzieję, że udało Wam się zdobyć bilety na ten wyjątkowy event!

Sprawdź inne wydarzenia w Poznaniu.


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.