Widzimy się na mieście – weekend 22 – 24 listopada, Kraków


21 listopada 2019

Podziel się newsem:

Czym zaskoczy nas nadchodzący weekend w Krakowie? Jak zawsze – najlepszymi koncertami i doznaniami muzycznymi z najwyższej półki. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 22 listopada w Krakowie

Synestezje: Terrific Sunday w Krakowie

Synestezje: Terrific Sunday w Krakowie!

Gdzie:  Klub Gwarek
Kto:  Terrific Sunday
Bilety:  20 – 30 zł

Weekend w Krakowie otwiera poznańska grupa Terrific Sunday. Zespół niedawno wydał swój drugi album Młodość i to właśnie piosenki z tej płyty z pewnością usłyszycie podczas koncertu w Klubie Gwarek. Nie zabraknie mocnego, gitarowego uderzenia, ale też melodyjnych indie rockowych brzmień. Zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty rock w Krakowie


SORRY BOYS – Trasa Miłość, Kraków

SORRY BOYS Trasa Miłość Kraków 22.11.2019

Gdzie:  Klub Kwadrat
Kto:  Sorry Boys
Bilety:  49 – 60 zł

W Klubie Kwadrat zagra Sorry Boys! Zespół zaprezentuje Wam, jak brzmi ich Miłość na żywo. To oczywiście tytuł najnowszego albumu grupy, który tego wieczoru z pewnością rozczuli Was i wzruszy nie raz. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 23 listopada w Krakowie

The Dumplings – Kraków, Trasa Przykro Mi

The Dumplings - Kraków Trasa Przykro Mi

Gdzie:  Klub Studio
Kto:  The Dumplings
Bilety:  50 – 100 zł

The Dumplings żegnają się na jakiś czas ze sceną, a więc koncert w Krakowie to jedna z ostatnich okazji, aby usłyszeć zespół na żywo i sprawdzić, jak brzmi ich Raj. Chyba nie trzeba Was namawiać. Jeśli jednak – niech przekona Was fakt, że będzie to jeden z najbardziej tanecznych i obfitych w różne doznania muzyczne wieczorów w Waszym życiu!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Lady Pank w Krakowie

Lady Pank - Toruń

Gdzie:  Tauron Arena
Kto:  Lady Pank
Bilety:  59 – 149 zł

Ojj, nie będzie Wam łatwo ustalić plan na sobotni wieczór w Krakowie. Dorzucamy jeszcze jedną propozycję – koncert prawdziwej legendy – Lady Pank! Zespół na czele z Januszem Panasewiczem zagra w Tauron Arenie niczym światowa gwiazda rocka! Miłośnicy klasycznych brzmień lat 80-tych nie mogą przegapić tego wydarzenia!

Sprawdź inne koncerty rock w Krakowie


Sarius w Krakowie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Sarius w Krakowie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Gdzie:  Klub Studencki Żaczek
Kto:  Sarius
Bilety:  35 – 45 zł

Zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądał Pierwszy Dzień Po Końcu Świata? Ponoć odpowiedź na to pytanie najlepiej zna Sarius! Przyjdźcie w sobotę do Klubu Studenckiego Żaczek, aby przekonać się, jaką teorię na ten temat ma jeden z czołowych przedstawicieli sceny rapowej w Polsce.

Sprawdź inne koncerty hip hop w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Czym zaskoczy nas nadchodzący weekend w Krakowie? Jak zawsze – najlepszymi koncertami i doznaniami muzycznymi z najwyższej półki. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 22 listopada w Krakowie Synestezje: Terrific Sunday w Krakowie Gdzie:  Klub GwarekKto:  Terrific SundayBilety:  20 – 30 zł Weekend w Krakowie otwiera poznańska grupa Terrific Sunday. Zespół niedawno wydał swój drugi album Młodość i to właśnie […]

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →