Widzimy się na mieście – weekend 21 – 23 lutego, Wrocław


20 lutego 2020

Podziel się newsem:

Chcecie się zabawić w ostatni weekend karnawału? Świetnie się składa, bo mamy dla Was kilka propozycji muzycznych wydarzeń we Wrocławiu. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 21 lutego we Wrocławiu

KARAŚ/ROGUCKI – Wrocław

Karaś i Rogucki zdradzają szczegóły wspólnej płyty

Gdzie:  Zaklęte Rewiry, Wrocław
Kto:  KARAŚ/ROGUCKI
Bilety:  65 – 80 zł

Choć wydają się być dobrze znani to jednak KARAŚ/ROGUCKI jest zupełnie nowym projektem, który już w ten weekend wystąpi we Wrocławiu! Artyści zaprezentują materiał ze swojego debiutanckiego albumu Ostatni Bastion Romantyzmu. Przekonajcie się na żywo co się na nim znalazło!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa we Wrocławiu


Koko Die + runforrest / Wrocław

Koko Die + runforrest / Wrocław / 21.02

Gdzie:  Czasoprzestrzeń, Wrocław
Kto:  Koko Die, runforrest
Bilety:  25 – 30 zł

Koko Die i runforrest to młodzi przedstawiciele krakowskiej sceny, którzy swoją wrażliwością i muzycznymi emocjami przebijają się do świadomości coraz szerszej publiki. Nie przegapcie zatem ich wspólnego koncertu w ten weekend we Wrocławiu, a dokładnie w klubie Czasoprzestrzeń.

Sprawdź inne koncerty we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 22 lutego we Wrocławiu

Miuosh x FDG. Orkiestra we Wrocławiu

Miuosh x FDG. Orkiestra

Gdzie:  A2 Centrum Koncertowe, Wrocław
Kto:  Miuosh, FDG. Orkiestra
Bilety:  89 zł

Miuosh również zagra w ten weekend we Wrocławiu premierowo. Raper przyjedzie do tego urokliwego miasta ze swoim najnowszym albumem i muzykami FDG. Orkiestra. Szykuje się wieczór pełen muzycznych doznań!

Sprawdź inne koncerty hip-hop we Wrocławiu


Kacperczyk – Sztuki Piękne we Wrocławiu

KACPERCZYK -zapowiadają debiutancki album Sztuki Piękne

Gdzie:  Akademia CLUB, Wrocław
Kto:  Kacperczyk
Bilety:  25 – 35 zł

Kolejny premierowy koncert w ten weekend we Wrocławiu zagra grupa Kacperczyk, która dopiero co zadebiutowała albumem Sztuki Piękne. Ten alternatywno-hip hopowy duet zagra dla Was w sobotę w klubie Akademia CLUB. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa we Wrocławiu


Strachy Na Lachy zagrają w Zaklętych Rewirach!

Strachy Na Lachy zagrają w Zaklętych Rewirach!

Gdzie:  Zaklęte Rewiry, Wrocław
Kto:  Strachy na Lachy
Bilety:  60 – 70 zł

Na zakończenie tego weekendu we Wrocławiu – prawdziwa tykająca bomba, czyli koncert zespołu Strachy na Lachy. Będzie mocno, gitarowo, energetycznie i rockowo. Nie może Was zabraknąć w sobotę w Zaklętych Rewirach!

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Chcecie się zabawić w ostatni weekend karnawału? Świetnie się składa, bo mamy dla Was kilka propozycji muzycznych wydarzeń we Wrocławiu. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 21 lutego we Wrocławiu KARAŚ/ROGUCKI – Wrocław Gdzie:  Zaklęte Rewiry, WrocławKto:  KARAŚ/ROGUCKIBilety:  65 – 80 zł Choć wydają się być dobrze znani to jednak KARAŚ/ROGUCKI jest zupełnie nowym projektem, który już w ten weekend […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.