Widzimy się na mieście – weekend 21 – 23 lutego, Trójmiasto


20 lutego 2020

Podziel się newsem:

Jeśli chcecie zakończyć tegoroczny karnawał z przytupem do Trójmiasto daje Wam ku temu wiele okazji! Sprawdźcie, co się będzie działo w ten weekend!

Wydarzenia w piątek, 21 lutego w Trójmieście

Fisz Emade Tworzywo – Gdańsk

Fisz Emade Tworzywo / Wrocław / 14.03.2020

Gdzie:  Stary Maneż, Gdańsk
Kto:  Fisz Emade Tworzywo
Bilety:  79 – 129 zł

Weekend w Trójmieście rozpoczynamy z jednym z najważniejszych zespołów w polskiej muzyce – Fisz Emade Tworzywo. Artyści zaprezentują w piątek w klubie Stary Maneż materiał ze swojego ostatniego albumu Radar. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty pop/rock w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 22 lutego w Trójmieście

PEZET – Magenta Tour – Gdynia

PEZET - Magenta Tour - Gdynia

Gdzie:  Gdynia Arena
Kto:  Pezet, Ten Typ Mes, Małolat, Bryndal
Bilety:  79 – 129 zł

Również w ten weekend w Trójmieście czeka Was coś, czego nie może przegapić żaden fan hip hopu. W Gdynia Arenie zagra Pezet i będzie to jeden z zaledwie czterech koncertów promujących jego najnowszy album – Muzyka Współczesna, jakie artysta zagra tej wiosny. Do tego na scenie pojawią się wyjątkowi goście: Ten Typ Mes, Małolat i Bryndal. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdyni


Mata / 100 dni do matury / Gdańsk

Mata / 100 dni do matury / Gdańsk

Gdzie:  Parlament, Gdańsk
Kto:  Mata
Bilety:  40 – 60 zł

Pozostajemy w hip hopie i równolegle proponujemy Wam kolejne wyjątkowe wydarzenie, bowiem premierowy koncert ze swoim debiutanckim albumem 100 dni do matury zagra w ten weekend w Gdańsku Mata. To będzie wydarzenie, którego długo nie zapomnicie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Dwa Sławy / Gdańsk / „Pokolenie X2” Koncert Premierowy

Dwa Sławy / Gdańsk / "Pokolenie X2" Koncert Premierowy

Gdzie:  Drizzly Grizzly, Gdańsk
Kto:  Dwa Sławy
Bilety:  35 – 45 zł

Mocno hip-hopowy będzie ten weekend w Trójmieście, ale zapewniamy Was, że wszystkie te koncerty to prawdziwa topka jeśli chodzi o polską rap scenę. Dorzucamy zatem kolejną propozycję – Dwa Sławy i ich najnowsze Pokolenie X2 na żywo w gdańskim Drizzly Grizzly. Również w sobotę!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Wydarzenia w niedzielę, 23 lutego w Trójmieście

Julia Marcell / Gdańsk / Stary Maneż

Julia Marcell / Gdańsk / Stary Maneż

Gdzie:  Stary Maneż, Gdańsk
Kto:  Julia Marcell
Bilety:  59 zł

Na zakończenie tego weekendu w Trójmieście spokojniej, ale nie mniej ciekawie i intrygująco. Julia Marcell zabierze Was w mroczą podróż po brzmieniach z jej najnowszego albumu Skull Echo. Bądźcie w niedzielę w Gdańsku, w Starym Maneżu!

Sprawdź inne koncerty w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Jeśli chcecie zakończyć tegoroczny karnawał z przytupem do Trójmiasto daje Wam ku temu wiele okazji! Sprawdźcie, co się będzie działo w ten weekend! Wydarzenia w piątek, 21 lutego w Trójmieście Fisz Emade Tworzywo – Gdańsk Gdzie:  Stary Maneż, GdańskKto:  Fisz Emade TworzywoBilety:  79 – 129 zł Weekend w Trójmieście rozpoczynamy z jednym z najważniejszych zespołów w polskiej muzyce […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →