Widzimy się na mieście – weekend 21 – 23 lutego, Kraków


20 lutego 2020

Podziel się newsem:

Przed nami ostatni weekend szalonej, karnawałowej zabawy. Jak i gdzie go spędzić w Krakowie? Sprawdźcie nasze propozycje!

Wydarzenia w piątek, 21 lutego w Krakowie

Szpitalna 1 pres. Zamilska

Szpitalna 1 pres. Zamilska

Gdzie: Szpitalna 1, Kraków
Kto: Zamilska
Bilety: 30 – 35 zł

Faktycznie, ten weekend w Krakowie zaczniemy tanecznie, a impulsem do tego będzie impreza, którą pokieruje Zamilska. Wpadajcie w piątek na Szpitalną 1 – będzie się działo!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 22 lutego w Krakowie

Hip Hop Festival Kraków 2020

Hip Hop Festival Kraków 2020

Gdzie: Klub Studio, Kraków
Kto: Paluch, Tymek, Mr. KęKę, Gedziula, Wac Toja, Joda, Harm Franklin, Trill Pem
Bilety:  59 – 119 zł

A teraz prawdziwy smaczek dla fanów hip-hopu, czyli Hip Hop Festival Kraków! Już w ten weekend sceną Klubu Studio zawładną najwięksi i najbardziej lubiani zawodnicy rap gry. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie


Warsztaty menedżerskie dla muzyków – jak zrobić trasę koncertową

Warsztaty menedżerskie dla muzyków - jak zrobić trasę koncertową

Gdzie:  Orakon – Studio W19, Kraków
Bilety:  
70 – 100 zł

Dla tych, którzy w weekend zamiast przybalować wolą się doedukować również coś mamy! I wbrew pozorom nie odchodzimy daleko od muzyki. W sobotę w Orakon – Studio W19 odbędą się Warsztaty menedżerskie dla muzyków, czyli wszystko o tym, jak zarządzać zespołem. Praktyczna wiedza na wyciągnięcie ręki!

Sprawdź inne warsztaty w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 23 lutego w Krakowie

DK 13 TOUR: Kraków

DK 13 TOUR: Kraków

Gdzie:  Klub Studio, Kraków
Kto:  
Dawid Kwiatkowski
Bilety:  
69 – 249 zł

Miłośnicy bardziej popowych i mainstreamowych brzmień nie mogą przegapić tego koncertu! Dawid Kwiatkowski już w ten weekend zagra w Krakowie w ramach trasy DK13 Tour, podczas której artysta promuje swój najnowszy album 13 grzechów niczyich. Czeka Was wulkan energii i emocji!

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


Cezary Jurkiewicz – Nadwiślański świt

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt"

Gdzie:  Artefakt Café, Kraków
Kto: 
 Cezary Jurkiewicz
Bilety:  
29 zł

Na koniec tego weekendu w Krakowie coś relaksującego, odprężającego, a jednocześnie śmiesznego, czyli stand-up! W niedzielę, w Artefakt Café wystąpi dla Was Cezary Jurkiewicz. Komik zaprezentuje swój najnowszy program – Nadwiślański Świt. Nie przegapcie!

Sprawdź inne z kategorii stand-up w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami ostatni weekend szalonej, karnawałowej zabawy. Jak i gdzie go spędzić w Krakowie? Sprawdźcie nasze propozycje! Wydarzenia w piątek, 21 lutego w Krakowie Szpitalna 1 pres. Zamilska Gdzie: Szpitalna 1, KrakówKto: ZamilskaBilety: 30 – 35 zł Faktycznie, ten weekend w Krakowie zaczniemy tanecznie, a impulsem do tego będzie impreza, którą pokieruje Zamilska. Wpadajcie w piątek na Szpitalną […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.