Widzimy się na mieście – weekend 20 – 22 września, Warszawa


20 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kończy się pomału sezon letnich imprez, jednak to nie oznacza, że w Warszawie zabraknie okazji do dobrej zabawy! Sprawdźcie, co się będzie działo w ten weekend!

Wydarzenia w piątek, 20 września w Warszawie

62. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”

62. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”

Gdzie:  różne lokalizacje – Filharmonia Narodowa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Uniwersyt Muzyczny Fryderyka Chopina, ATM Studio, Teatr IMKA, Nowy Teatr, Instyt Teatralny, Austriackie Forum Kultury, Park Rzeźby w Królikarni, Muzeum Warszawy

Kto:  Bancroft Ryan, BASEL SINFONIETTA, Baumgart Agata, Blaauw Marco, Bohn Rüdiger, Bonk Adam, Brönnimann Baldur, Bywalec Szymon, Caroli Mario, Cegielska Weronika, Centre Henri Pousseur, CHÓR VRC, Deforce Arne, Długosz Łukasz, Dobosik Szymon, Dubelski Richard, Duo Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki, ENSEMBLE KOMPOPOLEX, EUROPEAN WORKSHOP FOR CONTEMPORARY MUSIC, Freszel Joanna, Górczyński Michał, Hermanto Wilson, Herzyk Wojciech, IRCAM – Centrum Badawczo-Koordynacyjne Akustyki i Muzyki, Koczur Maciej, Ladehoff Morten, Lévy Daniel, Majewska Barbara Kinga, Michel-Dansac Donatienne, Morin Emilie, Muras Melania, NARODOWA ORKIESTRA SYMFONICZNA POLSKIEGO RADIA, Nouvel Pierre, ORKIESTRA FILHARMONII NARODOWEJ, ORKIESTRA MUZYKI NOWEJ, Pałosz Mikołaj, Pasquet Olivier, Pawełek Michał, Peintre Lionel, PLUS-MINUS ENSEMBLE, Saunier Johanne, SCENATET, Szostak Anna, Szpadzik Sara, Urd Ida, Willebrords Rik, Zakrzewska Martyna, Zakrzewski Patryk, Zdunik Marcin, Zespół Śpiewaków Miasta Katowice CAMERATA SILESIA

Bilety:  427 zł, kup na Biletomat.pl

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień” jest wydarzeniem z tradycją i świetną reputacją. To ponad 50 koncertów w 10 lokalizacjach w całej Warszawie i kilkuset wykonawców, kompozytorów, dyrygentów, autorów oraz artystów z całego świata. Hasłem przewodnim tegorocznej, 62. edycji jest Pneuma. Taktuje ono o dociekaniu natury nieokreślonego. Brzmi intrygująco? Koniecznie przyjdźcie sprawdzić!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie


KOKA w Miłości!

KOKA w Miłości!

Gdzie:  Miłość Kredytowa 9

Kto:  NEEN NAH, Bubblegun aka Third Eye Dimension, DJ PANDA, Heights Beats

Bilety:  bezpłatne

KOKA to kultowa polska marka odzieżowa prowadzona przez Pezeta. W ten weekend w Miłości na Kredytowej jej reprezentanci rozkręcą najgrubszą hip-hopową imprezę w Warszawie. Zagrają NEEN NAH i Bubblegun aka Third Eye Dimension, DJ PANDA oraz Heights Beats. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Ostatni Piątek Sezonu – Lunapark

Ostatni Piątek Sezonu Lunapark

Gdzie:  Lunapark

Kto:  GLASS Hunters, Rapperoni, Nowosad, NuCasa, Sincz, KEVS

Bilety:  bezpłatne

W ten weekend sezon kończymy również w warszawskim Lunaparku. Jak zawsze czekać na Was będzie przepyszny mini market, strefa gier i strefa chill oraz dwa taneczne parkiety – w Hocki Klocki nad Wisłą i w Wacie Cukrowej. O szaloną zabawą zatroszczą się GLASS Hunters, Rapperoni, Nowosad, NuCasa, Sincz oraz KEVS. Zapraszamy!

Sprawdź inne imprezy klubowe w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 21 września w Warszawie

Zakończenie Sezonu w Lunaparku – Sylwester x Wyprzedaż Barowa

Zakończenie Sezonu w Lunaparku Sylwester x Wyprzedaż Barowa

Gdzie:  Lunapark

Kto:  Dj Black Belt Greg, Phunk’ill, PABLO, Rapperoni, Dj Rizzle, Kuvau, Vinylstealer, Alex Köffer, Tycjana, CZARLSON

Bilety:  bezpłatne

Lunapark nie wypuści Was tak prędko. W sobotę bawimy się dalej! Niestety, to już naprawdę ostatnia szansa na szaleństwo w tym warszawskim wesołym miasteczku. Za sterami staną Dj Black Belt Greg, Phunk’ill, PABLO, Rapperoni, Dj Rizzle, Kuvau, Vinylstealer, Alex Köffer, Tycjana oraz CZARLSON i sprawią, że niezapomniana, wyczekiwana przez Was impreza sylwestrowa wydarzy się w tym roku już w ten weekend!

Sprawdź inne imprezy elektroniczne w Warszawie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: