Widzimy się na mieście – weekend 20 – 22 grudnia, Warszawa


19 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ostatni przedświąteczny weekend przed nami, a więc czas się zabawić! Sprawdźcie, co tym razem będzie się działo w Warszawie!

Wydarzenia w piątek, 20 grudnia w Warszawie

The Dumplings – Warszawa, Trasa Przykro mi

The Dumplings - Warszawa | Trasa Przykro Mi

Gdzie:  Stodoła
Kto:  The Dumplings
Bilety:  66 zł

Ten weekend w Warszawie zaczniemy od pożegnania. The Dumplings w ramach trasy Przykro mi, która poprzedza przerwę w działalności zespołu zagrają w piątek w legendarnej Stodole. Zespół przygotował na tę trasę specjalną oprawę, więc nie powinniście przegapić jednej z ostatnich okazji, aby zobaczyć ich na żywo!

Sprawdź inne koncerty w Warszawie


ŁĄKI ŁAN – Warszawa, Palladium

ŁĄKI ŁAN I Warszawa 20.12 I Palladium

Gdzie:  Palladium
Kto:  Łąki Łan
Bilety:  59 – 75 zł

Równie tanecznym krokiem przechodzimy do Palladium. Tam zagra Łąki Łan! Muzycy zaprezentują na żywo materiał ze swojej najnowszej płyty Raut! Z pewnością zapewnią Wam szalony wieczór!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Warszawie


Onelight Świąteczny Festiwal Kultur

Onelight Świąteczny Festiwal Kultur

Gdzie:  Global EXPO
Kto:  Kayah, Adam Sztaba z orkiestrą, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel, Igor Herbut, Dawid Kwiatkowski, Skubas, Klezmeranians, Miqedem, Maurice Sklar
Bilety:  15 zł

Równolegle wyjątkowa inicjatywa będzie miała miejsce w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO. W ramach Świątecznego Festiwalu Kultur #ONELIGHT odbędzie się koncert najwybitniejszych polskich i zagranicznych artystów. Świętujcie wspólnie już w ten weekend w Warszawie!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie


Gerd Janson – Smolna

Gerd Janson / Smolna

Gdzie:  Smolna
Kto:  Gerd Janson, Eltron, Simon Mattson
Bilety:  30 – 20 zł

Tych, którzy w piątkową noc wolą się jednak dobrze zabawić zapraszamy tradycyjnie na Smolną. Tym razem noc umili Wam niemiecki DJ Gerd Janson, a towarzyszyć mu będą Eltron oraz Simon Mattson. Zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 21 grudnia w Warszawie

Mela Koteluk – Migawka, Warszawa

Mela Koteluk Migawka Warszawa 21.12.2019

Gdzie:  Palladium
Kto:  Mela Koteluk
Bilety:  79 – 129 zł

Weekend w Warszawie zakończymy wśród kojących dźwięków, które zaserwuje Mela Koteluk. Artystka zagra w sobotę w Palladium i zaprezentuje materiał głównie ze swojej najnowszej płyty Migawka, który dostarczy Wam wielu momentów wytchnienia i relaksu. Przekonajcie się!

Sprawdź inne koncerty pop w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.