Widzimy się na mieście – weekend 19 – 21 lipca, Trójmiasto


17 lipca 2019

Podziel się newsem:

Wybieracie się do Trójmiasta? Dobrze się składa, bo przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych imprez w ten weekend. Zobaczcie, co się dzieje na mieście!

Wydarzenia w piątek, 19 lipca w Trójmieście

BALTIC GAMES 2019

Baltic Games 2019 line-up

Gdzie:  Stadion Energa Gdańsk

Kto:  Solar, Małpa, Jan – rapowanie, O.S.T.R., Sarius, Skip, White 2115, Kartky, PlanBe, Wac Toja, Żabson, Guzior, Tymek

Bilety:  39 – 350 zł

Baltic Games, czyli największy festiwal sportów ekstremalnych już w ten weekend w Trójmieście! Oprócz widowiskowych konkurencji, podczas trzech dni na scenie zagrają między innymi: Solar, Małpa, Jan – rapowanie, O.S.T.R., Sarius, Skip, White 2115, Kartky, PlanBe, Wac Toja, Żabson, Guzior, Tymek. Przyjdźcie koniecznie na Stadion Energa w Gdańsku!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Globaltica Festival 2019

globaltica 2019

Gdzie:  Park Kolibki, Gdynia

Kto:  Boban Marković Orkestar, Gyedu-Blay Ambolley and his Sekondi Band, Adama Dramé, Bombino, Gaye Su Akyol, Ladama, San Salvador – musique, Kalàscima, Kim SO Ra, Odpoczno

Bilety:  25 – 150 zł

Wyjątkowy festiwal celebrujący różnorodność kultur świata. Podczas Globaltica Festival w ten weekend w Gdyni zagrają m.in.: Boban Marković Orkestar, Gyedu-Blay Ambolley and his Sekondi Band, Adama Dramé, Bombino, Gaye Su Akyol, Ladama, San Salvador – musique, Kalàscima, Kim SO Ra, Odpoczno. W ramach wydarzenia odbędzie się również polski showcase, podczas którego zespoły zreinterpretują polską muzykę tradycyjną. Serdecznie zapraszamy do Parku Kolibki!

Sprawdź inne festiwale w Gdyni


Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu

Wspomnienie o Ryszardzie Riedelu

Gdzie:  Tarasy przy Aquaparku, Sopot

Kto:  Sebastian Riedel i zespól Cree

Bilety:  70 – 110 zł

W tym roku przypada 25. rocznica śmierci Ryszarda Riedla. Na szczęście pamięć o tym wielkim artyście nie zaginęła! Tym razem utwory muzyka i grupy Dżem zaprezentuje jego syn – Sebastian Riedel wraz z zespołem Cree. Zapowiada się wyjątkowy i pełen emocji wieczór w Sopocie.

Sprawdź inne koncerty rock w Sopocie!


Wydarzenia w sobotę, 20 lipca w Trójmieście

Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park / Gdańsk

Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park

Gdzie:  Wydział Remontowy, Gdańsk

Kto:  Linkin Park

Bilety:  20 – 30 zł

W drugą rocznicę śmierci wokalisty Chestera Benningtona, w Gdańsku odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Wydziale Remontowym, pod historyczną bramą Stoczni Gdańskiej. W planie wydarzenia znajdują się liczne koncerty i DJ sety. Jeśli kiedykolwiek słuchaliście Linkin Park – nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne akcje miejskie w Gdańsku!


One Night In Sopot – Local Edition

One Night In Sopot - Local Edition

Gdzie:  Sfinks700

Kto:  E.F.G., Leonick, SB -dj, Abēdi, BURKOV, Julas

Bilety:  15 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Miłośnikom mocniejszego grania proponujemy imprezę w klubie Sfinks700. Podczas One Night In Sopot zagrają E.F.G., Leonick, SB -dj, Abēdi, BURKOV oraz Julas. Ogromne dawki techno tylko w ten weekend w Trójmieście!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Sopocie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Wybieracie się do Trójmiasta? Dobrze się składa, bo przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych imprez w ten weekend. Zobaczcie, co się dzieje na mieście! Wydarzenia w piątek, 19 lipca w Trójmieście BALTIC GAMES 2019 Gdzie:  Stadion Energa Gdańsk Kto:  Solar, Małpa, Jan – rapowanie, O.S.T.R., Sarius, Skip, White 2115, Kartky, PlanBe, Wac Toja, Żabson, Guzior, Tymek […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →